Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
4

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu panorama Livezeni Str. Para ...

Livezeni, Târgu Mureș

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.200.000 €
200 € / mp

Teren 6000 mp, intravilan, Târgu Mureș

Livezeni, Târgu Mureș

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

60.000 €
18.18 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata 3300 mp in L ...

Livezeni, Târgu Mureș

3.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă

464.400 €

Lot premium,17.200 mp,PUG, oportunitate extinsa ...

Livezeni, Târgu Mureș

f.s. 105 m
Agenție

Mai mult de un an
3

245.000 €
35 € / mp

Teren de Zona Livezeni

Livezeni, Târgu Mureș

7.000 mp teren
f.s. 25 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

139.000 €
139 € / mp

Vanzare 10 ari teren intravilan Tudor Str. Live ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

195.000 €
557.14 € / mp

Teren situat in Targu Mures 350 mp , Cartier Tu ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

350 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

268.000 €
162.33 € / mp

De vanzare teren intravilan pe str Negoiului cu ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.651 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Livezeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

10 luni în urmă
5

36 €
0 € / mp

De vânzare: două terenuri intravilane ...

Livezeni

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

21.500 €
34.40 € / mp

REPREZENATRE EXCLUSIVĂ! Teren intravilan constr ...

Livezeni

La ~5km distanță

625 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

340.000 €
50 € / mp

Teren 6.800mp teren cu deschidere de 100 m la d ...

Livezeni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

36.000 €
59.70 € / mp

Parcele de 603 mp.teren intravilan, drum de 9 ...

Livezeni

La ~5km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

55.000 €
70.51 € / mp

Teren 780mp, PUG aprobat, Livezeni,drum asfalta ...

Livezeni

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

837.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 18.600 mp.cu deschidere de 250 ...

Livezeni

La ~5km distanță

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

863.011 €
29 € / mp

De vanzare 2 terenuri de 29.500 mp si 1.400 mp. ...

Livezeni

La ~5km distanță

29.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

640.000 €
29.63 € / mp

Vand teren extravilan construibil in Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

21.600 mp teren
f.s. 114 m
Livadă
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă

90.000 €
42.86 € / mp

Vand teren i.v. in Livezeni, S=2100 m2

Livezeni

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

27.500 €
23.91 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S= 1150 m2

Livezeni

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

870.000 €
29.69 € / mp

Vand teren i.v.parcelat in com. Livezeni, sat I ...

Livezeni

La ~5km distanță

29.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

48.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare

Livezeni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

73.500 €
81.67 € / mp

Vand teren intravilan Livezeni,900mp,drum priva ...

Livezeni

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 50 ari,Livezeni,iesire catre I ...

Livezeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

464.400 €
27 € / mp

FILM! Teren pretios: 17.200 mp, recomandat inve ...

Livezeni

La ~5km distanță

17.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
27

234.000 €
27.53 € / mp

FILM!Oportunitate: 8.500mp, recomandat investit ...

Livezeni

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
100 € / mp

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 25 ari la iesire din Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

13.330 €
10 € / mp

Vind terenuri extravilante in IVANESTI

Livezeni

La ~5km distanță

1.333 mp
1.333 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

314.000 €
40 € / mp

Teren intravilan | Livezeni | 40 /mp

Livezeni

La ~5km distanță

7.850 mp
7.850 mp teren