Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 săptămână în urmă
12

92.900 €
324.83 € / mp

Teren 286mp Targoviste / Strada Valul Cetatii

Cetate, Târgoviște

La ~5km distanță

286 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
214.29 € / mp

Teren de vanzare, 280 mp, zona Ultracentral

Cetate, Târgoviște

La ~5km distanță

280 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

2 zile în urmă
1

12.500 €
2.66 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 4700 mp, zona Teis ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
4

110.000 €
27.50 € / mp

Teren 4,000mp Targoviste / Drumul 77A

Nord-Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

450.000 €
60 € / mp

Teren 7.500 mp cu deschidere 67 m, zona C.O.S

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

82.000 €
58.57 € / mp

Teren de vanzare Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
188.17 € / mp

Teren intravilan, 372 mp, Calea Bucuresti

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

372 mp
372 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

95.000 €

Teren intravilan, 1000 mp, deschidere 22 mp, zo ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Agenție

Azi
5

1.250.000 €
168.92 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 80 apartamente &#23 ...

Nord-Est, Târgoviște

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €

Teren intravilan, 900 mp, zona Viforata

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 35 m
Agenție

1 lună în urmă
8

15.300 €

Teren 633 mp, ideal magazin/clinica/casa zona M ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €
44.59 € / mp

Vanzare Teren Intravilan, construibil, Via Sola ...

Exterior Nord, Târgoviște

La ~5km distanță

3.700 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €

Teren 2.000 mp, deschidere 20 ml langa Complexu ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €

Teren vanzare ,3.900 mp,Mereni

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 23 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

135.000 €
27 € / mp

TEREN | 5000 MP | COTA 1000 | VEDERE PANORAMICA ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

149.280 €
30 € / mp

Vand teren intravilan /livada 4976m Valea Sasul ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4.976 mp
4.976 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

135.000 €

TEREN | 5000 MP | COTA 1000 | VEDERE PANORAMICA ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
210.53 € / mp

Teren 380 mp + constructie 185 mp - locatie cen ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

380 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

230.000 €
207.02 € / mp

Vanzare teren 1111 mp+constructii, Targoviste, ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.111 mp
1.111 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

95.000 €

Teren intravilan, utilitati trase, zona Teis

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
10

570.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare betonat langa Dededeman| Kaufl ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
48.000 €
56.25 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 800mp, CC, Aleea Manas ...

Exterior Est, Târgoviște

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

170.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan 20000 mp cartier Romlux

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

36.000 €
60 € / mp

Vanzare teren intravilan Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

220.000 €
32.35 € / mp

Teren intravilan 6.800 mp in Razvad deschidere ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

299.896 €
353.23 € / mp

Teren Targoviste str. cpt. Andreescu

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

849 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

80.000 €
16 € / mp

Teren 5000 mp , deschidere 25 m , ULMI

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

325.780 €

Teren intravilan 4654mp de Dedeman

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 32 m
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

675.107 €
14.52 € / mp

Teren intravilan 46.500 mp – Șos. Găești, ideal ...

Periferie, Târgoviște

La ~5km distanță

46.495 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

31.000 €
11.74 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona pitoreasca zona V ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2.641 mp teren
f.s. 47 m