Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

925 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

La ~5km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

99.000 €
140.000 €
7.25 € / mp

Racari - Teren - 13659 mp - intravilan - constr ...

Răcari

La ~5km distanță

13.659 mp
13.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
11

12.600 €
30 € / mp

Terenuri cu curent, gaze, in rate 500 luna Tart ...

Răcari

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

25.500 €
56.29 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN situat in oras Racari, ...

Răcari

La ~5km distanță

453 mp
453 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

85.000 €
93.82 € / mp

Teren parcelabil imprejmuit in cartier exclusiv ...

Răcari

La ~5km distanță

906 mp
906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

341.000 €
7.26 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare in Colacu, Raca ...

Răcari

La ~5km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

18.000 €
42.86 € / mp

Teren de vanzare in Racari judetul Dambovita

Răcari

La ~5km distanță

420 mp
420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
19.00 € / mp

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Răcari

La ~5km distanță

3.290 mp
3.290 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

18.000 €
39.13 € / mp

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~5km distanță

460 mp
460 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

459.000 €
1.70 € / mp

sat Băldana, comuna Tartasesti, proiect pe ...

Bâldana

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25.709 €
1.70 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

La ~5km distanță

15.123 mp teren
f.s. 16.739999771118 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

12.500 €
25 € / mp

Baldana/Tartaresti/Teren intravilan /extravilan ...

Bâldana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.000 €
1.47 € / mp

Teren de vanzare

Bâldana

La ~5km distanță

22.500 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
2.11 € / mp

teren intravilan agricol Titu-Salcuta 2,13 Ha

Lungulețu

La ~5km distanță

21.300 mp
21.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

14.000 €

Teren intravilan in rate Tartasesti, 500 Euro l ...

Tărtășești

La ~10km distanță

Agenție

7 luni în urmă
4

510.000 €
17 € / mp

REL4001203 Oportunitate I Teren Intravilan 30.0 ...

Tărtășești

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

45.000 €
45 € / mp

Teren intravilan Tartasesti

Tărtășești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
3

34.650 €
45 € / mp

LA strada asfaltata teren intravilan canal apa ...

Tărtășești

La ~10km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

390.000 €
1.46 € / mp

Teren Extravilan | Tartasesti - Bildana | 27 HA ...

Tărtășești

La ~10km distanță

267.526 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
19

454.255 €
23.50 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala in Tartase ...

Tărtășești

La ~10km distanță

19.330 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Slobozia Moară, Județul Dâmbovița

Slobozia Moară, situată în Județul Dâmbovița, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, perfect pentru dezvoltarea de proiecte rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte ce încep de la 28.338 euro și ajung până la 95.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Slobozia Moară o alegere atractivă pentru investitori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind între 3 euro/m² și 95 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 88 de zile, indicând o piață activă.

Slobozia Moară reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!