Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

15.000 €
15 € / mp

Vand 1000mp teren intravilan Lunca Ilvei Bistri ...

Lunca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

35.000 €
2.80 € / mp

Vand 12.500 mp teren extravilan Lunca Ilvei Bis ...

Lunca

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.915 €
2.92 € / mp

Teren de vanzare Bistrita, intrare in Jelna

Jelna

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

23.000 €
15.08 € / mp

Teren intravilan Dealul Jelnei, 1525 mp

Jelna

La ~10km distanță

1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

2.700 €
1 € / mp

Vând teren 27 ari în Jelna – aproape de Crama J ...

Jelna

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.900 €
1.76 € / mp

Teren intravilan intreg sau parcele - str. Zavo ...

Viișoara, Bistrița

La ~15km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

68.500 €
95.01 € / mp

Teren intravilan str Zavoaie

Exterior Vest, Bistrița

La ~15km distanță

721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.725 €
0.12 € / mp

Teren intravilan zona Crainimat la strada

Exterior Vest, Bistrița

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

39.900 €
14.78 € / mp

Teren intravilan, Chintelnic, 27 ari

Exterior Vest, Bistrița

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~15km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.240 €
0.34 € / mp

P. F. vand Teren extravilan in vecinatatea noil ...

Exterior Vest, Bistrița

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

37.000 €
24.67 € / mp

Teren 1500 MP/15 ari pe Str Paltinului Valea Gh ...

Exterior Est, Bistrița

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

164.000 €
28.03 € / mp

Teren extravilan de vanzare Valea Jelnei-Bistri ...

Central, Bistrița

La ~15km distanță

5.850 mp
5.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.000 €
60.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bistrita, zona Romb ...

Central, Bistrița

La ~15km distanță

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.100 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

36.000 €
1.20 € / mp

Vând teren 30 ari (eventual parcele 10 ari)

Nord-Vest, Bistrița

La ~15km distanță

30.000 mp teren
f.s. 40 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

180.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan, Bistrita, Valea Rusului

Nord, Bistrița

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan tip livada

Cetății, Bistrița

La ~15km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

7.750 €
6.46 € / mp

Teren intravilan!

Unirea

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

205.000 €
82 € / mp

Teren Intravilan (2500 mp) Unirea 70 m deschide ...

Unirea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

33.000 €
3 € / mp

Cumpăr teren intravilan

Bistra Mureșului

La ~25km distanță

11.000 mp teren
f.s. 200 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
0 € / mp

Livada de vanzare Dumitra - BN

Dumitra

La ~25km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

255.000 €
255,000.00 € / mp

Vand teren teren agricol 33ha, in Sanmihaiu de ...

Sânmihaiu de Câmpie

La ~25km distanță

1 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

65.000 €
6.71 € / mp

Teren de vanzare, 9.680 mp, comuna Deda, jude?u ...

Deda

La ~25km distanță

9.680 mp
9.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

45.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Ideciu de Jos - Reghin

Ideciu de Jos

La ~25km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
18.75 € / mp

Teren intravilan Ideciu de Jos - Reghin

Ideciu de Jos

La ~25km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții