Proprietăți unice: 1642
Proprietari: 111
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
14

190.333 €
76.41 € / mp

Oportunitate investiție – 6 parcele cu PUZ apro ...

Orlat

2.491 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

26.500 €
53 € / mp

Teren | Intravilan | 500 mp | PUZ-Aprobat | Șur ...

Șura Mică

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

59.900 €
60.51 € / mp

Teren intravilan 990mp Tropinii Noi Sibiu

Calea Dumbrăvii, Sibiu

990 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

84.000 €
70 € / mp

Teren 1200 mp cu panoramă de vis în Cisnădie – ...

Cisnădie

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

96.000 €
64 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Șelimbăr – 1.500 ...

Șelimbăr

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
9

44.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare – Valea Avrigului, jud. Sibiu ...

Avrig

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

17.500 €
35 € / mp

Teren intravilan constructii cu PUZ zona Sura M ...

Șura Mică

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

264.000 €
60.19 € / mp

Teren extravilan | 4.386 MP | Cisnadie |

Exterior Nord, Cisnădie

4.386 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
1

3.500.000 €
268.20 € / mp

Proiect Rezidential I Teren 13.050 mp I Șelimbă ...

Șelimbăr

13.050 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

48.500 €
80.83 € / mp

Peren intravilan de 600 mp cu PUZ in Tocile lan ...

Sadu

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

21.500 €
43 € / mp

Teren extravilan 500 mp I Șelimbăr I Zonă în de ...

Șelimbăr

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

48.500 €
80.83 € / mp

TEREN 600 MP | VEDERE PANORAMICĂ | LA MARGINEA ...

Sadu

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

66.000 €
110 € / mp

Teren premium în Mohu, Șelimbăr | Locația ideal ...

Mohu

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
5

1.664.000 €
80 € / mp

Teren industrial de vânzare , Sibiu– Zona Indus ...

Aeroport, Sibiu

20.800 mp teren
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
3

960.000 €
120 € / mp

Teren intravilan 8.000 mp – Sibiu, zona Neppend ...

Turnișor, Sibiu

8.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Sibiu Daia Noua

Daia

1.000 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

48.500 €
48.50 € / mp

Oportunitate teren intravilan cu utilitati-1000 ...

Rusciori

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
36

30.000 €
15 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 2000 MP ÎN DAIA - BAVARIA | D ...

Daia

2.000 mp teren
f.s. 134 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

167.500 €
115.04 € / mp

Teren constructii-1450 mp I Investitie I Cisna ...

Cisnădioara

1.456 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

249.900 €
66.85 € / mp

Teren intravilan 3738 mp Puz Cisnadioara

Cisnădioara

3.738 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.000 €
34.99 € / mp

Teren intravilan | 1829mp | Cârțișoara

Cârțișoara

1.829 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

Teren | Intravilan | 400 MPU | Daia

Daia

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

10.980.750 €
366.03 € / mp

Teren intravilan 3HA zona Avantgarden Selimbar

Șelimbăr

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

55.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare 500 mp + cabana la cheie cu ut ...

Șura Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sibiu Sura Mica

Șura Mică

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

549.000 €
54.90 € / mp

Teren industrial Zona Est 10000 m

Broscărie, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

780.000 €
78 € / mp

10 000 mp - Teren constructii industriale - Sib ...

Industrial Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Sibiu

Județul Sibiu, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și patrimoniul cultural, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 89.000 euro, cu oferte care încep de la 3.600 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ în dimensiune, de la 80 m² până la 18.000 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 52 euro, cu valori care variază de la 1 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 9.000 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie timp de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Facilități: Majoritatea terenurilor sunt potrivite pentru construcții rezidențiale sau comerciale, având potențial de dezvoltare.

Județul Sibiu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții, fie pentru investiții. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!