Proprietăți unice: 134
Proprietari: 134
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

142.400 €
100 € / mp

Teren construcții case

Central, Cisnădie

1.424 mp teren
f.s. 30 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

259.050 €
150 € / mp

Teren cu vedere superbă in natură

Central, Cisnădie

1.727 mp teren
f.s. 9 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

135.000 €
43.55 € / mp

Teren Intravilan, pret atractiv, direct de la p ...

Cristian

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Avrig

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

50.000 €
39.59 € / mp

Teren intravilan 1263 mp de vanzare Rusi, la 20 ...

Ruși

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
1

16.000 €
32 € / mp

500 mp teren intravilan, Calea Cisnadiei

Central, Cisnădie

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
3

486.000 €
54 € / mp

teren parcele Medias zona rezidentiala

Central, Mediaș

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
2

110.000 €
0.87 € / mp

Vand padure de stejar, carpen. 12,71 hectare

Central, Sibiu

127.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

49.000 €
10 € / mp

Vand teren extravilan 4900 mp Sibiu

Central, Sibiu

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
1

84.000 €
20 € / mp

Vand teren in Avrig la DN1

Central, Avrig

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

0 €

teren de vanzare

Cristian

Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

12.800 €

gradini de vanzare

Cristian

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

11.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

48 €
0.05 € / mp

Vand teren in Selimbar

Șelimbăr

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
1,236.75 € / mp

Teren 574mp zona Sub Arini - certificat urbanis ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

574 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
201.03 € / mp

Teren 970 mp cu casa saseasca , sura, curte, gr ...

Cisnădioara

970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

434.000 €
28 € / mp

Teren extravilan Selimbăr

Șelimbăr

15.500 mp teren
f.s. 140 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
15

86.000 €
43 € / mp

Teren intravilan Tocile ideal casa de vacanta/ ...

Sadu

2.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 92.000 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.490 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 783 mp – Râu Sadu ...

Râu Sadului

783 mp teren
f.s. 46 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

540.000 €
20.15 € / mp

Teren de vinzare in Jud. Sibiu, Cisnadioara 268 ...

Cisnădioara

26.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 540,000 € și 590.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

100.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Hamba

Hamba

5.000 mp teren