Proprietăți unice: 136
Proprietari: 136
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

142.400 €
100 € / mp

Teren construcții case

Central, Cisnădie

1.424 mp teren
f.s. 30 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

259.050 €
150 € / mp

Teren cu vedere superbă in natură

Central, Cisnădie

1.727 mp teren
f.s. 9 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

135.000 €
43.55 € / mp

Teren Intravilan, pret atractiv, direct de la p ...

Cristian

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Avrig

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

50.000 €
39.59 € / mp

Teren intravilan 1263 mp de vanzare Rusi, la 20 ...

Ruși

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
1

16.000 €
32 € / mp

500 mp teren intravilan, Calea Cisnadiei

Central, Cisnădie

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
3

486.000 €
54 € / mp

teren parcele Medias zona rezidentiala

Central, Mediaș

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

110.000 €
0.87 € / mp

Vand padure de stejar, carpen. 12,71 hectare

Central, Sibiu

127.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

49.000 €
10 € / mp

Vand teren extravilan 4900 mp Sibiu

Central, Sibiu

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
1

84.000 €
20 € / mp

Vand teren in Avrig la DN1

Central, Avrig

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

0 €

teren de vanzare

Cristian

Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

12.800 €

gradini de vanzare

Cristian

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

11.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

48 €
0.05 € / mp

Vand teren in Selimbar

Șelimbăr

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
1,236.75 € / mp

Teren 574mp zona Sub Arini - certificat urbanis ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

574 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
201.03 € / mp

Teren 970 mp cu casa saseasca , sura, curte, gr ...

Cisnădioara

970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

434.000 €
28 € / mp

Teren extravilan Selimbăr

Șelimbăr

15.500 mp teren
f.s. 140 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
15

86.000 €
43 € / mp

Teren intravilan Tocile ideal casa de vacanta/ ...

Sadu

2.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 92.000 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.490 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 783 mp – Râu Sadu ...

Râu Sadului

783 mp teren
f.s. 46 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

540.000 €
20.15 € / mp

Teren de vinzare in Jud. Sibiu, Cisnadioara 268 ...

Cisnădioara

26.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 540,000 € și 590.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

100.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Hamba

Hamba

5.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Sibiu, direct de la proprietari

Județul Sibiu, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și patrimoniul cultural bogat, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 349.335 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile, dar prețul pe metru pătrat variază între 1 și 1.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 63 de zile, indicând o piață activă.

Județul Sibiu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având un mix de prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?