Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

5.634.000 €
180 € / mp

Teren | 31.300 MP | Intravilan | Oportunitate I ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

82.000 €
164 € / mp

Teren de casa individuala de vanzare Sibiu 500m ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

290.000 €
152.63 € / mp

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Veterani, Sibiu

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

95.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare cu suprafata 500 mp PUZ aproba ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

750.000 €
115.38 € / mp

Vanzare teren intravilan - 6500 mp, Sibiu!

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5.634.000 €
180 € / mp

Teren intravilan 31300 mp autorizatie de constr ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

750.000 €
115.38 € / mp

Teren 6500mp in Vetranii de Razboi

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

64.000 €
128 € / mp

Teren de vanzare in Sibiu, Veterani- PUZ- Oport ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
1.110.000 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

91.500 €
183 € / mp

VANZARE TEREN | 500 mp | Intravilan | Sibiu

Veterani, Sibiu

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

780.000 €
799.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare in Sibiu - intravilan, 6500 mp ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

0 €

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
131.58 € / mp

Teren Intravilan 1900mp, Zona D Targul Obor

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp
804 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

675.000 €
75 € / mp

Teren cu PUZ aprobat 9000mp - Industrial Vest

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții