Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

5.634.000 €
180 € / mp

Teren | 31.300 MP | Intravilan | Oportunitate I ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

82.000 €
164 € / mp

Teren de casa individuala de vanzare Sibiu 500m ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

290.000 €
152.63 € / mp

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Veterani, Sibiu

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

95.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare cu suprafata 500 mp PUZ aproba ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

750.000 €
115.38 € / mp

Vanzare teren intravilan - 6500 mp, Sibiu!

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5.634.000 €
180 € / mp

Teren intravilan 31300 mp autorizatie de constr ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

64.000 €
128 € / mp

Teren de vanzare in Sibiu, Veterani- PUZ- Oport ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
1.110.000 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

91.500 €
183 € / mp

VANZARE TEREN | 500 mp | Intravilan | Sibiu

Veterani, Sibiu

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

780.000 €
799.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare in Sibiu - intravilan, 6500 mp ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

750.000 €
115.38 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri zona Veterani

Veterani, Sibiu

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

0 €

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp
804 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
131.58 € / mp

Teren Intravilan 1900mp, Zona D Targul Obor

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
17.63 € / mp

Teren | Extravilan | 2.269 MP | Daia

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

2.269 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

141.500 €
310.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 456 mp puz aprobat ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

456 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

200.000 €
90.70 € / mp

Teren intravilan arabil de vanzare Sibiu, Strad ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.205 mp
2.205 mp teren

Terenuri de vânzare în Veterani, Sibiu

Veterani, situat în apropierea orașului Sibiu, oferă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori datorită peisajului natural și accesibilității către facilități urbane. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 425.000 euro, cu oferte ce încep de la 89.000 euro, ceea ce reflectă un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 6.948.600 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 160 euro, cu valori ce variază de la 9 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 222 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață activă, dar cu o selecție limitată.

Veterani, Sibiu, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Veterani? Verifică acum ofertele disponibile!