Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
2

135.000 €
45 € / mp

Teren 3000 mp intravilan de vanzare in Sibiu zo ...

Broscărie, Sibiu

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

549.000 €
54.90 € / mp

Teren industrial Zona Est 10000 m

Broscărie, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

401 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
3

189.900 €
86.32 € / mp

Teren industrial 2200 mp cu PUZ aprobat de vanz ...

Broscărie, Sibiu

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

65.000 €
100.62 € / mp

Teren de 646 mp si 15 metri deschidere zona Zor ...

Broscărie, Sibiu

646 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

603.000 €
9 € / mp

Teren 6,7 ha Dealul Daii langa Bavaria

Broscărie, Sibiu

67.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

90.000 €
150 € / mp

Teren intravilan–600 mp–zona Sibiu Est, lângă a ...

Broscărie, Sibiu

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

89.900 €
149.83 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 600mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

39.000 €
61.90 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 630mp zona Zorabia

Broscărie, Sibiu

630 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

544.500 €
320.67 € / mp

De vanzare teren 1698 mp pretabil pentru cladir ...

Broscărie, Sibiu

1.698 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

401 mp
401 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

401 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
1

90.000 €
37.50 € / mp

3 terenuri extravilane 2400 mp la DN- Vestem

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

30.000 €
15 € / mp

Teren extravilan arabil de vânzare – Dealul Dăi ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

1.890.900 €
99 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

19.100 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
2

54.208 €
361.39 € / mp

Teren intravilan pretabil pentru spatiu birouri ...

Mihai Viteazul, Sibiu

La ~5km distanță

150 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

490.000 €
49 € / mp

Teren extravilan 10000mp zona Mihai Viteazul - ...

Mihai Viteazul, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

490.000 €
49 € / mp

Teren extravilan 10000mp zona Mihai Viteazul - ...

Mihai Viteazul, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

199.800 €
90.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 2205mp, 2 ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

2.205 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

165.000 €
448.37 € / mp

Teren de constructii - 368 mp - Sibiu, cartier ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

368 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

2.765.000 €
921.67 € / mp

Teren Intravilan 12562mp cu hala si birouri, in ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

12.562 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.925.000 €
500 € / mp

Teren intravilan Sibiu - 3850 MP - Bd. Vasile M ...

Hipodrom 1, Sibiu

La ~5km distanță

3.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

31.000 €
35.000 €
31 € / mp

TEREN DE VÂNZARE 1000 MP ȘELIMBĂR ZONA TROIȚĂ | ...

Hipodrom 1, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

28.000 €
37.53 € / mp

Proprietar | Teren Panoramic+PUZ + Cabana | Dru ...

Hipodrom 1, Sibiu

La ~5km distanță

746 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.054.014 €
1.697.533 €
395.31 € / mp

Teren pentru Dezvoltare Rezidențial-Comercială ...

Trei Stejari, Sibiu

La ~5km distanță

5.196 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

90.000 €
35.99 € / mp

EXCEPTIONAL I TEREN IN RASINARI I INVESTI?IE

Trei Stejari, Sibiu

La ~5km distanță

2.501 mp
2.501 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

210.000 €
199.05 € / mp

Vand Teren, Selimbar, 1055 mp, Urbansim pentru ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

98.000 €
240.79 € / mp

Teren intravilan, la intrarea in Selimbar zona ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

407 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
31

750.000 €
84.96 € / mp

Constructie structura 3707 mp, teren intravilan ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

8.828 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.500 €
17.03 € / mp

Teren 5900 mp extravilan zona Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

5.900 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Broscarie, Sibiu

Broscarie, situată în județul Sibiu, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și diversității terenurilor disponibile. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 89.000 euro, cu oferte care încep de la 31.500 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 600 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 101 euro, cu valori variind de la 9 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 265 euro/m² pentru cele situate în zone mai căutate.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Broscarie reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!