Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

57.000 €
14.06 € / mp

Doua parcele teren, Localitatea Vizma, 55 km de ...

Secaș

4.054 mp
4.054 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

20.000 €
0.80 € / mp

Terenuri extravilane de vânzare – Vizma & Crivo ...

Secaș

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

316.948 €
341.020 €
0.79 € / mp

Teren arabil de 40 hectare în Secaș, Timiș

Secaș

401.200 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

4.100 mp
4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

100.000 €
72.128 €
0.89 € / mp

Teren arabil de 11,3 hectare în Bara, Timiș

Bara

La ~5km distanță

112.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

109.000 €
0.87 € / mp

Teren extravilan, 125000 mp, Timis!

Bara

La ~5km distanță

125.000 mp
125.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.896 €
6 € / mp

INTRAVILAN in sat Radmanesti

Rădmănești

La ~5km distanță

4.316 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
2

38.844 €
9 € / mp

INTRAVILAN in loc Radmanesti si un CADOU

Rădmănești

La ~5km distanță

4.316 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

101.250 €
4.50 € / mp

Teren intravilan Balint 22.500 mp

Balinț

La ~10km distanță

22.500 mp teren
f.s. 235 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

61.987 €
14.98 € / mp

Teren intravilan unic /4138 mp /36 ml front str ...

Babșa

La ~10km distanță

4.138 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

24.500.000 €
25.000.000 €
1.39 € / mp

De vanzare plantatie de alun, pe rod, situata i ...

Hisiaș

La ~10km distanță

Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

799.000 €
1.06 € / mp

Teren agricol, comasat, irigat, 755000 mp, lana ...

Ghizela

La ~10km distanță

755.500 mp
755.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

15.000 €
22.000 €
10.25 € / mp

Casă cu teren de 1.463 mp în Ghizela, Timiș – C ...

Ghizela

La ~10km distanță

1.463 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

11.600 €
20 € / mp

AGROVILLAGE - Parcele 580-780mp in Brestovat - ...

Brestovăț

La ~10km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

156.800 €
0.80 € / mp

Teren 20 ha vestul Romaniei – ideal plantație a ...

Brestovăț

La ~10km distanță

196.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

900.000 €
0.90 € / mp

PROPRIETAR vand 100ha Teren Agricol , Timis, zo ...

Brestovăț

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
2.26 € / mp

Teren intravilan Dubesti

Ohaba Lungă

La ~10km distanță

5.754 mp
5.754 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

14.500 €
7.20 € / mp

Teren intravilan 2014 mp, localitatea Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

2.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

20.547 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~15km distanță

2.283 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

16.200 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

36.602 €
30.250 €
8.68 € / mp

Teren intravilan 4,215mp Tes / comuna Brestovat

Teș

La ~15km distanță

4.215 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

700.000 €
27.58 € / mp

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Belinț

La ~15km distanță

25.383 mp
25.383 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

27.000 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~15km distanță

2.707 mp
2.707 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

390.000 €
400.000 €
24.38 € / mp

Teren intravilan 16.000 mp | Livada mixta | Fro ...

Belinț

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 390,000 € și 400.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Belinț

La ~15km distanță

12.108 mp
12.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

400.000 €
25 € / mp

Livadă mixtă De vanzare

Belinț

La ~15km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Livadă
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
24

400.000 €
25 € / mp

Vand/Schimb Livada Belint 16000mp

Belinț

La ~15km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Intravilan
Agricol