Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

44.900 €
7.80 € / mp

OCAZIE | 5755 mp PADURE matura in Stolna | Util ...

Sava

5.755 mp
5.755 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

86.000 €
61.43 € / mp

Teren de vanzare Savadisla 1400mp front la 2 dr ...

Sava

1.400 mp
1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

100.000 €
66.62 € / mp

Teren intravilan 1501 mp | iesire la lac | cada ...

Sântejude

La ~5km distanță

1.501 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
39.93 € / mp

Teren intravilan cu casa veche, 1500 mp, locali ...

Sic

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

60.000 €
12 € / mp

Vand casa cu teren in Sic jud. Cluj!

Sic

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

24.900 €
8.30 € / mp

Teren intravilan, 3000mp

Sic

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
39.93 € / mp

Teren intravilan cu casa veche, 1500 mp, locali ...

Sic

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

100.000 €
36.23 € / mp

Casa batraneasca si tereren intravilan 2.760 mp ...

Bărăi

La ~10km distanță

2.760 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

42.500 €
80.65 € / mp

Teren intravilan 527 mp | iesire la lac | cadas ...

Țaga

La ~10km distanță

527 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

8 luni în urmă
6

38.000 €
0.05 € / mp

teren agricol extra si intravilan in santejude ...

Țaga

La ~10km distanță

700.000 mp
700.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

31.000 €
3.97 € / mp

Teren de vanzare

Țaga

La ~10km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

88.000 €

vand teren intabulat cu destinatia lac de pescu ...

Țaga

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan, 1500mp, front 15m, loc. Bont ...

Bonț

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50 € / mp

Teren 900 mp Rascruci | PUZ | 2 fronturi | Util ...

Bonț

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €

Teren de 11200mp cu poten?ial pentru investi?ii ...

Bonț

La ~10km distanță

f.s. 41 m
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €

Teren de 26000mp cu poten?ial pentru investi?ii ...

Bonț

La ~10km distanță

f.s. 95 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
2.69 € / mp

Teren de 26000mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

La ~10km distanță

26.000 mp
26.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

44.000 €
3.93 € / mp

Teren de 11200mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

La ~10km distanță

11.200 mp
11.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
45.20 € / mp

Teren intravilan contruibil in Rascruci

Bonț

La ~10km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 1000 mp acces asfaltat, utilit ...

Măhal

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16 €
0.01 € / mp

Teren intravilan

Ghirișu Român

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
0.77 € / mp

Terenuri extravilane pasune 3,5 ha. Nicula,Gher ...

Nicula

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

99.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan sat Nicula, jud Cluj

Nicula

La ~10km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

90.000 €
25 € / mp

Teren potrivit pentru constructii - Bontida

Bonțida

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

700.000 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Bonțida

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

300.000 €
52.13 € / mp

Teren intravilan industrial – 5.755 mp | Bonțid ...

Bonțida

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

111.645 €
5 € / mp

Foarte bun de construcții și agricultura

Bonțida

La ~10km distanță

22.329 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

31.000 €
30.07 € / mp

Vanzare teren in localitatea Bonțida

Bonțida

La ~10km distanță

1.031 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

33.000 €
32.93 € / mp

Teren cu proiect de casă + autorizație construc ...

Căianu-Vamă

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
7

32.000 €
16 € / mp

Teren intravilan

Mociu

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren