Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

14.000 €
5.38 € / mp

Teren agricol extravilan de vanzare Bors / Sint ...

Sântion

2.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

25 €
0.02 € / mp

Teren intravilan in Bors 1623 mp Dublu front Ap ...

Borș

La ~5km distanță

1.623 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

47.000 €
5.28 € / mp

Teren extravilan de 8900 mp, acces asfaltat

Borș

La ~5km distanță

8.900 mp
8.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

67.500 €
67.50 € / mp

Teren intravilan 1000mp Santandrei str Macesulu ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

121.143 €
33 € / mp

Teren intravilan 3671 mp SANTANDREI -, PUZ apro ...

Sântandrei

La ~5km distanță

3.671 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.000 €
67.01 € / mp

Terenuri intravilane | intre 500-582 mp | Santa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

37.500 €
70.09 € / mp

vand parcele construibile Santandrei str .Bujor ...

Sântandrei

La ~5km distanță

535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

42.900 €
85.63 € / mp

Proprietar, vand 2 parcele teren intravilan cu ...

Sântandrei

La ~5km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

250.000 €
41.65 € / mp

Teren intravilan Santandrei !!!

Sântandrei

La ~5km distanță

6.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

34.500 €
55.65 € / mp

TEREN INTRAVILAN 620 MP in loc. Santandrei cu P ...

Sântandrei

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

60.000 €
112.15 € / mp

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

167.500 €
174.200 €
25 € / mp

Teren intravilan 6700mp

Palota

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

290.000 €
50 € / mp

Teren intravilan pentru constructii sau investi ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

45 €
0.01 € / mp

Teren Calea Bihorului Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

168.000 €
70 €
70 € / mp

De vanzare, direct de la proprietar, teren intr ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

225.000 €
160.71 € / mp

Teren extravilan 1400 mp PUZ General elaborat d ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

34.000 €
3.12 € / mp

Teren extravilan in Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

97.950 €
150 € / mp

teren langa parcul Soarelui din Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

288.000 €
98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 7200 m2 , parcelabil , strada ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

41.000 €
5.96 € / mp

Teren de vanzare in Episcopia Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

6.884 mp
6.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

46.000 €
48.500 €
81.56 € / mp

Teren de vanzare in Balcescu

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
14.71 € / mp

Teren intravilan com. Nojorid - Sauaieu

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
18 € / mp

Vand teren la 20 km de Oradea

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

113.500 €
149.54 € / mp

Teren ultracentral - Str. Pescarusului, 759 mp

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

759 mp
759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

343.717 €
0.84 € / mp

Pasune si padure 40,8983 ha ,pretabil expl piat ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

408.986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

117.000 €
45 € / mp

Teren intravilen 2600 mp pe str Livezilor

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.500 €
479.55 € / mp

Teren de vanzare Anatole Francz 49

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

220 mp
220 mp teren