Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravila1.700 mpBaia de Aries ...

Brăzești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.214 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

174.600 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40.000 €
20.98 € / mp

Vand Teren Intravilan Cluj com.Iara sat.Lungest ...

Lungești

La ~15km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

37.500 €
30 € / mp

Teren 1.250 m2 Rimetea, priveli?te superba, acc ...

Râmeț

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren TRANSAPUSEANA Apuseni - asfalt izvor cure ...

Râmeț

La ~15km distanță

127.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
19 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare în Râmeț, – aproape de ...

Râmeț

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

10 €
0 € / mp

teren intravilan constructii sat Masca, com. Ia ...

Mașca

La ~15km distanță

7.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 2214 mp,44.28 ...

Livezile

La ~20km distanță

2.214 mp
2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

36.500 €
20.28 € / mp

Teren de vanzare zona Valisoara Jud Alba

Livezile

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

36.500 €
25 € / mp

Doua parcele a cate 730mp in Lunge?ti, Iara

Iara

La ~20km distanță

1.460 mp
1.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

23.500 €
23.50 € / mp

Teren 1000mp, Muntele Baisorii. Vedere superba, ...

Muntele Băișorii

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

19.499 €
19.50 € / mp

Vand teren la Buscat, Baisoara, aproape de part ...

Muntele Băișorii

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

40.000 €
40 € / mp

Parcele Casa de vacanta

Băișoara

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
5.17 € / mp

Vand teren extravilan Com. Moldovenesti 5800 mp

Moldovenești

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~20km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

77.000 €
35 € / mp

vand teren construibil,intravilan-Rm.Valcea

Vâlcea

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

3.388.000 €
2.20 € / mp

Stejeris are un teren de 3388000 de metri pătra ...

Stejeriș

La ~25km distanță

f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

54.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Aiud - zona Parc

Exterior Vest, Aiud

La ~25km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

La ~25km distanță

11.600 mp
11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

La ~25km distanță

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.900 €
62.17 € / mp

Teren intravilan 690 mp panorama, deschidere 68 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~25km distanță

690 mp teren
f.s. 68 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49.000 €
14.25 € / mp

Teren intravilan

Bucium-Sat

La ~25km distanță

3.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
25.79 € / mp

Vand teren-padure

Muntele Rece

La ~30km distanță

2.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

La ~30km distanță

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

66.000 €
71.90 € / mp

Teren, 918 m2,

Râșca

La ~30km distanță

918 mp
918 mp teren