Proprietar
Proprietăți unice: 43
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
6

48.500 €
80.83 € / mp

TEREN 600 MP | VEDERE PANORAMICĂ | LA MARGINEA ...

Sadu

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

48.500 €
80.83 € / mp

Teren | Intravilan | 600 MP | Tocile

Sadu

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

280.540 €
65 € / mp

Teren 4.316 mp intravilan Tocile – investiție ...

Sadu

4.316 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
5

21.000 €
35 € / mp

Parcela teren 600 mp Tocile Sadu

Sadu

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

21.000 €
35 € / mp

Teren extravilan 600mp in Tocile de Jos

Sadu

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

21.000 €
35 € / mp

Teren extravilan | 600 mp | Deschidere 15 ml | ...

Sadu

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Sadu

800 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

90.000 €
110.000 €
108.56 € / mp

Complex A-frame în Tocile, Sibiu

Sadu

829 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

42.900 €
65 € / mp

Teren intravilan Tocile, 660 mp, deschidere 17 ...

Sadu

660 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

55.480 €
95 € / mp

Teren intravilan 584 mp in Tocile / comuna Sadu ...

Sadu

584 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

126.314 €
104.392 €
124.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare - 1028 mp - Tocile

Sadu

1.015 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

72.900 €
48.06 € / mp

Teren intravilan 1517 mp in Tocile pretabil cas ...

Sadu

1.517 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

41.500 €
47.98 € / mp

Teren intravilan 865 mp in Tocile pretabil casa ...

Sadu

865 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 41,500 € și 42.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

47.500 €
47.83 € / mp

Teren intravilan 993 mp in Tocile pretabil casa ...

Sadu

993 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 47,500 € și 52.800 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

131.000 €
48.06 € / mp

Teren intravilan 2726 mp in Tocile pretabil cas ...

Sadu

2.726 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

18.000 €
32.73 € / mp

Teren 550 mp de vanzare in Tocile

Sadu

550 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
15

86.000 €
92.000 €
43 € / mp

Teren intravilan Tocile ideal casa de vacanta/ ...

Sadu

2.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 92.000 €
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
43.000 €
50 € / mp

Teren | 1000 MP | Intravilan | Oportunitate in ...

Sadu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

124.500 €
65.01 € / mp

Teren intravilan 1.915 mp + cabană din lemn | T ...

Sadu

1.915 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

131.603 €
126.30 € / mp

Teren 1042 mp în Tocilele de Sus – priveliște p ...

Sadu

1.042 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 108,763 € și 120.864 €
Agenție

7 luni în urmă
5

283.000 €
60.21 € / mp

Teren Intravilan | 4700 MP | 2 fronturi stradal ...

Sadu

4.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
15

25.000 €
29.000 €
38.52 € / mp

Teren de vanzare ,Tocile, Sibiu, case de vacant ...

Sadu

649 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

67.650 €
55 € / mp

Teren intravilan 1230 mp de vanzare - zona Sadu ...

Sadu

1.230 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

18.000 €
32.73 € / mp

Parcele de Teren | Extravilan | 500 MP | Cabană ...

Sadu

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

59.900 €
99.83 € / mp

Teren 600 mp in Tocile | intravilan | utilitati

Sadu

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

59.000 €
96.25 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Sadu

613 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

105.000 €
80.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Tocile-Sadu ...

Sadu

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.920.000 €
80 € / mp

Teren 24.000 mp - Comasat - Utilita?i - Tocile ...

Sadu

24.000 mp
24.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

56.600 €

Teren intravilan 871 mp in Tocile pretabil casa ...

Sadu

f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă
5

110.000 €
71.66 € / mp

De vanzare Teren deosebit in zona Tocile, Sadu- ...

Sadu

1.535 mp
1.535 mp teren

Terenuri de vânzare în Sadu, Județul Sibiu

Sadu, situat în apropierea orașului Sibiu, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Această localitate oferă un mediu rural plăcut, cu acces ușor la facilitățile orașului Sibiu. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Sadu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 89.000 euro, cu oferte ce încep de la 31.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 425.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 60 euro, cu valori ce variază de la 8 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 96 euro/m² pentru cele din zone mai căutate.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 128 de zile, indicând o piață stabilă.

Sadu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile în apropierea unui oraș vibrant precum Sibiu. Dacă ești interesat de investiții în terenuri, explorează acum ofertele disponibile în Sadu!