Proprietar
Proprietăți unice: 36
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
7

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Sibiu Daia Noua

Roșia

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

22.500 €
5 € / mp

Teren extravilan 4.500- max.18.300mp in comuna ...

Roșia

4.500 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
8

63.001 €
35 € / mp

Parcele de teren intravilan constructie case-zo ...

Roșia

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

55.000 €
27.61 € / mp

🏡 teren pentru cabane Sibiu, 1992 mp, D ...

Roșia

1.992 mp teren
f.s. 8 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

72.315 €
15 € / mp

Teren Extravilan cu Vedere spre Munti \ Sibiu - ...

Roșia

4.821 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

19.000 €
26.54 € / mp

Parcele teren pentru cabane Sibiu -Dealul Daii ...

Roșia

716 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
50.92 € / mp

Teren intravilan in Daia Noua gata de construit ...

Roșia

1.571 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.000 €
35 € / mp

Teren INTRAVILAN in Sibiu, Campsor- Pret atract ...

Roșia

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
100 € / mp

Teren INTRAVILAN in Daia Noua- Constructie casa ...

Roșia

250 mp
250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
80 € / mp

Vand teren Daia Noua

Roșia

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

214.800 €
40 € / mp

Teren de vanzare Daia Sibiu

Roșia

5.370 mp
5.370 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
105.88 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + utilitati 425mp in Ca ...

Roșia

425 mp
425 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

157.500 €
25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN I 6300 MP I LA SOSEA

Roșia

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.376 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 277 mp - Daia ...

Roșia

277 mp
277 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 250 mp - Daia ...

Roșia

250 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 23.760 €
Agenție

1 lună în urmă
3

22.880 €
88 € / mp

Teren intravilan, 260mp, deschidere 13m, Daia n ...

Roșia

260 mp
260 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
52 € / mp

Teren Extravilan de vanzare in Ocna Sibiului- 5 ...

Roșia

250 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

29.000 €
43.54 € / mp

Teren intravilan 666 mp | Daia Rosia | 2 deschi ...

Roșia

666 mp
666 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile si drum a ...

Roșia

250 mp
250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

Teren de vanzare Daia Noua Sibiu - Ideal casa s ...

Roșia

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

30.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare intrare in Daia, aproape de Si ...

Roșia

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
32.56 € / mp

Teren de vanzare de 8600 mp

Roșia

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

56.800 €
113.60 € / mp

Teren intravilan 500 mp utilitati Sura Mica 10 ...

Roșia

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

73.000 €
36.50 € / mp

Teren 2000 mp, Daia Noua, str. Orizontului, uti ...

Roșia

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

58.000 €
38.67 € / mp

Teren Intravilan in Daia, suprafata 1500 mp.

Roșia

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
59.26 € / mp

Teren intravilan I Daia Noua I Deschidere 22 m ...

Roșia

675 mp
675 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

109.900 €
70 € / mp

Teren intravilan 1570 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Roșia

1.570 mp
1.570 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

30.000 €
46.15 € / mp

Teren intravilan Dealul Daii

Roșia

650 mp
650 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

158.000 €
79 € / mp

TEREN INTRAVILAN PREMIUM 2.000 MP LA DRUM JUDET ...

Roșia

2.000 mp
2.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Roșia, Județul Sibiu

Roșia, situată în inima județului Sibiu, oferă un peisaj natural deosebit și o comunitate primitoare. Această zonă este ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 58.000 euro, cu oferte care încep de la 19.000 euro, ceea ce face ca Roșia să fie o opțiune accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 80.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 37 euro, cu valori variind de la 15 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri, până la 103 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 60 de zile, indicând o piață activă.

Roșia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Roșia!