Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

7.250 €
7,250.00 € / mp

💎 BEST BUY AGRICOL: 1 HECTAR TEREN ROGOVA | CA ...

Rogova

1,01 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
26.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Hinova

La ~10km distanță

752 mp
752 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

66.000 €
11 € / mp

Teren 6.000 mp intravilan CC - calea Hinovei

Hinova

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces vedere la Dunare

Hinova

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

198.842 €
14 € / mp

Vand teren in Hinova langa Bolta rece

Hinova

La ~10km distanță

14.203 mp
14.203 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

200.000 €
18.18 € / mp

Teren 11,000mp Hinova / DN DN56A

Hinova

La ~10km distanță

11.000 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces – vedere la Dunăre

Ostrovu Corbului

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces vedere la Dunare

Ostrovu Corbului

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

14.260 €
10 € / mp

Teren com Jiana sat Danceu

Jiana

La ~10km distanță

1.426 mp
1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

La ~15km distanță

4 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

29.500 €
0.59 € / mp

5 hectare de teren agricol in comuna Corlatel d ...

Corlățel

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20.000 €
17.51 € / mp

Teren de vanzare intravilan, sat Bistret, comun ...

Bistrețu

La ~15km distanță

1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.800 €
0.01 € / mp

48 Hectare Prunisor Mehedintii

Prunișor

La ~20km distanță

480.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~20km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~20km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~20km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

La ~20km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
77.90 € / mp

Teren intravilan Simian

Șimian

La ~20km distanță

706 mp
706 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

300 €
0.30 € / mp

Teren 1000 mp + spatiu birou + acces DN56A + po ...

Șimian

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.000.000 €
25.58 € / mp

Vand teren intravilan in Simian, Mehedinti

Șimian

La ~20km distanță

39.099 mp
39.099 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~20km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~20km distanță

7.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.334 €
4.76 € / mp

Vand teren Simian zona gara

Șimian

La ~20km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
20 € / mp

Teren 1800 mp in Cerneti

Șimian

La ~20km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
34.09 € / mp

Vand parcela de teren (Simian)

Dedovița Nouă

La ~20km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100 €
10.000 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

Teren 5000 mp Vrancea

Vrancea

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Rogova, Județul Mehedinți

Rogova, situată în Județul Mehedinți, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu rural plăcut, perfect pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Rogova, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 4.000 euro, cu oferte ce încep de la 587 euro și pot ajunge până la 32.851 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile, dar prețul pe metru pătrat variază între 1 și 9 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 105 zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Rogova reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Dacă ești în căutarea unei investiții imobiliare, explorează acum terenurile disponibile în Rogova!