Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan com. Rociu sat Gliganu de Sus

Rociu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

5.830 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

26.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 6500 euro - Gliganu de Sus - R ...

Rociu

6.500 mp
6.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

5.830 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

5.830 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

14.900 €
3.96 € / mp

Casa demolabila si teren 3758mp intravilan Roci ...

Gliganu de Sus

La ~5km distanță

3.758 mp teren
f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan 6500 mp- Gliganu de Sus - Roci ...

Gliganu de Sus

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

762.136 €
8 € / mp

ARGES, TEIU, DRUMUL JUDETEAN 508, ST 95.267 MP

Teiu

La ~5km distanță

95.267 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
3

840.000 €
7 € / mp

Teren Industrial 12 hectare Teiu Arges

Teiu

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

1.080.000 €
90,000.00 € / mp

Teren logistica jud Arges, Teiu, suprafata 12 ...

Teiu

La ~5km distanță

12 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.800.000 €
150,000.00 € / mp

Arges Vanzare Suprafata Compacta 12 Hectare ...

Teiu

La ~5km distanță

12 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

24.000 €
6,000.00 € / mp

Teren de vanzare

Teiu

La ~5km distanță

4,18 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

8.990 €
4.74 € / mp

Teren intravilan intre case

Pădureni

La ~5km distanță

1.898 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

5 €
0.07 € / mp

Vand teren 15000 mp, comuna Suseni, judetul Arg ...

Gălășești (Suseni)

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la drum principal com. Ratesti

Ciupa-Mănciulescu

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Nejlovelu

La ~10km distanță

3.700 mp teren
f.s. 53 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la 2 pasi de autostrada A1

Rătești

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Rătești

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

158.000 €
25.07 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BU ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
7

3.300 €
6 € / mp

Vand loturi teren curti-constructii, la Ratesti ...

Rătești

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
25.23 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BUC ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp
6.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

300.000 €
62.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4800 mp, PUZ in apr ...

Căteasca

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

86.620 €
10 € / mp

Teren Comuna Cateasca, sat Ciresu, langa autost ...

Căteasca

La ~10km distanță

8.662 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

45.000 €
0.95 € / mp

Teren agricol, 5HA, comasat, drum acces, Cateas ...

Căteasca

La ~10km distanță

47.200 mp teren
f.s. 52 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

295.000 €
10.85 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Căteasca, Argeș | ...

Căteasca

La ~10km distanță

27.201 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 295,000 € și 345.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

600.000 €
12 € / mp

Oportunitate-Teren intravilan-5 ha-lângă Pitest ...

Căteasca

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
2

32.565 €
15 € / mp

Teren intravilan 2171 mp Cateasca Arges, deschi ...

Căteasca

La ~10km distanță

2.171 mp teren
f.s. 49 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

32.565 €
15 € / mp

Teren intravilan 2171 mp Cateasca Arges, deschi ...

Căteasca

La ~10km distanță

2.171 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

395.000 €
7.18 € / mp

Vand 5,5 ha teren curti-constructii, Cateasca, ...

Căteasca

La ~10km distanță

55.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

500.000 €
4.63 € / mp

Vanzare plantatie pomicola ALUN pe rod 10,8 HA, ...

Căteasca

La ~10km distanță

108.000 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan