Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

54.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Aiud - zona Parc

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.900 €
62.17 € / mp

Teren intravilan 690 mp panorama, deschidere 68 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

690 mp teren
f.s. 68 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

La ~5km distanță

3.510 mp teren
f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

11.600 mp
11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

36.500 €
39.900 €
20.28 € / mp

Teren de vanzare zona Valisoara Jud Alba

Livezile

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 2214 mp,44.28 ...

Livezile

La ~10km distanță

2.214 mp
2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
19 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare în Râmeț, – aproape de ...

Râmeț

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren TRANSAPUSEANA Apuseni - asfalt izvor cure ...

Râmeț

La ~15km distanță

127.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

37.500 €
30 € / mp

Teren 1.250 m2 Rimetea, priveli?te superba, acc ...

Râmeț

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

159.000 €
35.07 € / mp

Teren 4534 mp langa A10 Alba Iulia investitie

Sântimbru

La ~15km distanță

4.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~15km distanță

2.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~15km distanță

2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

118.650 €
7 € / mp

teren si padure de vanzare la Oiejdea terenul s ...

Blaj

La ~20km distanță

16.950 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

35.000 €
125 € / mp

Teren zona Chereteu

Blaj

La ~20km distanță

280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan

Blaj

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

40 €
0.02 € / mp

Vand teren extravilan

Vest, Blaj

La ~20km distanță

1.863 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

72.000 €
73.000 €
147.84 € / mp

Teren zona chereteu, Str Ion Agarbiceanu

Exterior Vest, Blaj

La ~20km distanță

487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

23.100 €
21 € / mp

Vand 1100 mp teren intravilan in ?ard

Ighiu

La ~20km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

120.000 €
40 € / mp

Teren de vânzare in Sard

Șard

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1 €
0 € / mp

Teren pasune Sat stejeris DE 81 54 hectare 5400 ...

Măhăceni

La ~20km distanță

540.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

71 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare in mijlocul localitatii Hapria ...

Hăpria

La ~20km distanță

763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

22 €
0 € / mp

Vand teren intravilan Teius

Teleac

La ~20km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat

Teleac

La ~20km distanță

675 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €
9.89 € / mp

VAND TEREN, LOC DE CASA, 34 de ari

Noșlac

La ~20km distanță

3.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

32.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Micești

La ~25km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50.000 €
117.92 € / mp

Vând teren intravilan

Micești, Alba Iulia

La ~25km distanță

424 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
42.000 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

La ~25km distanță

471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

93.600 €
52 € / mp

Teren parcelabil pentru constructii

Micești, Alba Iulia

La ~25km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~25km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol