Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

4 zile în urmă
1

37.400 €
17 € / mp

Teren 2200 mp, în Rădaia, com Baciu

Rădaia

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

66.500 €
95 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, zona Sun Garden

Rădaia

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

60.000 €
0.16 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

135.000 €
67.50 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, localitatea Radaia

Rădaia

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

212.000 €
45.11 € / mp

Teren construcții intravilan de 4700 mp, Baciu ...

Rădaia

4.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

187.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 3750 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

570.000 €

Exclusivitate ! Teren intravilan 15.200 mp in c ...

Rădaia

f.s. 4 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
99.17 € / mp

Oportunitate: Teren intravilan in Comuna Baciu

Rădaia

600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
1

34.000 €
32.38 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Rădaia

1.050 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

206.250 €
55 € / mp

Vand 3750 mp in Radaia (CJ) intravilan ,CF, cu ...

Rădaia

3.750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

149.980 €
25.86 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5800 MP SUCEAGU

Suceagu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru constructie imobil, Suc ...

Suceagu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

34.800 €
6 € / mp

Teren 5800 mp extravilan in Suceagu ideal inves ...

Suceagu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
1

169.900 €
19.99 € / mp

Teren extravilan, 8500 mp, zona lacului din Suc ...

Suceagu

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 1500 mp, sat Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

89.900 €
29.97 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, sat Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

379.000 €
35.16 € / mp

Teren dezvoltare imobiliara | 10.778 mp | Front ...

Suceagu

La ~5km distanță

10.778 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

400.000 €
37.15 € / mp

Teren constructii , drum de acces, Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

10.768 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

259.980 €
23.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN 11000 MP

Suceagu

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
38.41 € / mp

Teren intravilan, 729mp, Suceagu, Cluj

Suceagu

La ~5km distanță

729 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

465.000 €
15 € / mp

Teren de exceptie 3,1 ha intravilan | Panorama, ...

Suceagu

La ~5km distanță

31.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.000 €
10 € / mp

Teren 2.700 mp, plan, aproape de A3, ideal inve ...

Suceagu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

500.000 €

Teren intravilan, cu casa, 13800 mp, Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~5km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

60.000 €
75 € / mp

De vanzare parcele teren pentru casa cu suprafe ...

Suceagu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

La ~5km distanță

1.719 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

127.500 €
25 € / mp

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Mera

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €

Opprtunitate de investi?ie! Teren intravilan in ...

Mera

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

10 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren pentru 2 case in Mera

Mera

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții