Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €
10 € / mp

Vand teren agricol 22 metri latime in suprafata ...

Pufești

6.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.000 €
16.67 € / mp

Teren de vanzare

Diocheți-Rediu

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5.900 €
1.18 € / mp

Movilita / Vrancea - 5000 mp

Movilița

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

215.800 €
13 € / mp

Oportunitate teren pentru case

Nicorești

La ~10km distanță

16.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
9.90 € / mp

Teren extravilan langa e85, autostrada, UMB

Central, Adjud

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.500 €
145.83 € / mp

Teren, 600 m2,

Central, Adjud

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

49.000 €
50.000 €
273.74 € / mp

Vand teren zona Spital Militar Galati

Sârbi

La ~10km distanță

179 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

60 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Sârbi

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare intravilan!!

Sârbi

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

120.000 €
10.82 € / mp

vinzare teren intravilan situat la drumul europ ...

Mărășești

La ~15km distanță

11.092 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9.200 €
2.76 € / mp

Vand teren extravilan langa nodul rutier Tisita ...

Central, Mărășești

La ~15km distanță

3.337 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

4.900 €
0.01 € / mp

Padure 62 hectare compact stejar si fag cu vech ...

Homocea

La ~15km distanță

630.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~15km distanță

60.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20.000 €
20 € / mp

Vand 2 terenuri Munteni 1000mp fiecare

Munteni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

15.000 €
8.33 € / mp

Vand teren casa

Slobozia Corni

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~20km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~20km distanță

21.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

450.000 €
150 € / mp

Teren intravilan, Ferma zootehnica sau hale

Exterior Vest, Tecuci

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

740.000 €
40 € / mp

Teren industrial cu platforma betonata si Hale ...

Central, Tecuci

La ~20km distanță

18.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau,padure veche supvegheata video

Sascut

La ~25km distanță

f.s. 900 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

51.000 €
0.82 € / mp

Oportunitate investitie

Ghidigeni

La ~25km distanță

62.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 51,000 € și 52.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.800 €
7 € / mp

Teren intravilan Ciuslea, Vrancea

Ciușlea

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~25km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

4.500 €
1.02 € / mp

Teren extravilan

Giurgeni

La ~25km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~25km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

30.000 €
1.36 € / mp

Teren de vanzare

Podu Turcului

La ~25km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~30km distanță

8.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~30km distanță

4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

10 €
0 € / mp

Teren Unirea Odobesti

Unirea

La ~30km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

34.085 €
55.000 €
340.85 € / mp

Super reducere, teren intravilan 401mp, Foc?ani ...

Vânători

La ~30km distanță

401 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 34,085 € și 55.000 €