Proprietăți unice: 439
Proprietari: 439
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

1.250.000 €
125.91 € / mp

Teren Premium de Vânzare în Păulești

Păulești

9.928 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.300 €
14 € / mp

Teren de casă în comuna Dumbrava, Prahova, 30 d ...

Zănoaga

1.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

39.330 €
30 € / mp

Vând teren și casa batraneasca in Băicoi Praho ...

Nord-Est, Băicoi

1.311 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

5.000 €
0.10 € / mp

Aricești Rahtivani

Ariceștii Rahtivani

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

1.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

36.000 €
72 € / mp

Sinaia, intravilan, curti constructii. doar 70 ...

Central, Sinaia

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

Sinaia, in oras ! doar 70 e/mp

Central, Sinaia

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

407.000 €
37 € / mp

Breaza 11000 mp 37 eur mp constructii

Breaza de Sus

11.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45 €
45 € / mp

TEREN 3400 mp, DESCHIDERE 70 ml, Blejoi-Cocoses ...

Blejoi

1 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

43.589 €
13 € / mp

Vând teren intravilan Zamfira, Lipănești, PH

Zamfira

3.353 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.700 €
16.12 € / mp

Un teren in Breaza pentru liniștea casei tale, ...

Frăsinet

3.270 mp teren
f.s. 32 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan parcelat construibil de vanzar ...

Izvoarele

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

22.400 €
25.000 €
8 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
34.01 € / mp

🏡 Teren intravilan de vânzare – oportunitate e ...

Tăriceni

735 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren mislea

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren 964 mp,31x31ml

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Vand teren,500mp,in Tatarani, viitor cartier al ...

Tătărani

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

30.900 €
23.16 € / mp

Teren intravilan 1334 mp cu deschidere 30 m olo ...

Poienarii Burchii

1.334 mp
1.334 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

275.000 €
55 € / mp

Teren 5000mp ?i casa de vanzare Valenii De Munt ...

Central, Vălenii de Munte

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

30.000 €
39.22 € / mp

Teren intravilan, Orasul Urlati

Exterior Vest, Urlați

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
12

61.900 €
22.81 € / mp

Teren intravilan 2700 mp Baicoi toate utilitati ...

Dâmbu

2.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

74.900 €
14.98 € / mp

Vand teren in Stejnicu

Târgșoru Vechi

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

223.850 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE

Târgșoru Vechi

4.477 mp
4.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
9

30.900 €
23.16 € / mp

Teren intravilan 1334 mp cu deschidere 30 m olo ...

Poienarii Burchii

1.334 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

25.000 €
2.78 € / mp

Teren extravilan 9000 mp Olari Fanari Prahova

Olari

9.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Prahova, direct de la proprietari

Județul Prahova, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și apropierea de munți, oferă oportunități excelente pentru cei care caută terenuri de vânzare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte ce încep de la 510 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 21 m² și 1.387 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de proiecte.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori care pot ajunge până la 8.000 euro pentru terenuri situate în zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.

Județul Prahova reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și o varietate de dimensiuni disponibile. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de vânzare în Prahova!