Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

5 zile în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

92.000 €
43.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Poplaca, Sibiu | ...

Poplaca

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

1.800 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
11

45.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 600 mp | Poplaca | 7 km de Sib ...

Poplaca

600 mp
600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

19.900 €
13.27 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 1500MP - POPLACA

Poplaca

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan |1000 MP | Poplaca

Poplaca

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
1

94.000 €
98.000 €
85.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1100 mp cu deschide ...

Poplaca

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

86.043 €
87 € / mp

Teren intravilan Poplaca, 989 mp, centru, la 8 ...

Poplaca

989 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

31.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare - Arpasul de Sus

Poplaca

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan in Tropinii Noi zona in ...

Poplaca

809 mp
809 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.500 €
32.92 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN | 1200 MP | POPLACA, S ...

Poplaca

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

94.000 €
98.000 €
85.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1100 mp cu deschide ...

Poplaca

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

58.999 €
118.00 € / mp

4 Parcele de vanzare | Rasinari

Rășinari

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

37.602 €
9 € / mp

Teren 4176 mp pe Malul Râului - Șanta, Sibiu

Rășinari

La ~5km distanță

4.176 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă

187.492 €
19 € / mp

Vand 9868 mp teren zona stupu

Rășinari

La ~5km distanță

9.868 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
9

88.380 €
36 € / mp

Teren de in Rasinari posibilitate de racordare ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.455 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
1

38.000 €
18.96 € / mp

Teren extravilan 2.000 mp – Rășinari, Sibiu

Rășinari

La ~5km distanță

2.004 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
18

41.500 €
73.45 € / mp

Teren Intravilan de vanzare -Tropinii Rasinari ...

Rășinari

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

90.000 €
36 € / mp

Teren 2500 mp Curmatura Rasinari 40 m deschider ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
149.08 € / mp

Teren de vanzare 436mp intravilan cu fundatie c ...

Rășinari

La ~5km distanță

436 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

43.000 €
76.11 € / mp

Teren intravilan 565 mp Rășinari – Tropinii Vec ...

Rășinari

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

145.260 €
10 € / mp

Teren Extravilan de Vânzare în Păltiniș - Oport ...

Rășinari

La ~5km distanță

14.526 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

462.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rășinari ...

Rășinari

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

68.000 €
76.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Rasinari zona Ca ...

Rășinari

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

200.000 €
92.68 € / mp

Teren intravila, 2158mp, destinatie casa de vac ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

29.000 €
14.47 € / mp

Teren extravilan cu suprafata de 2004 mp situat ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.004 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

120 €
0.18 € / mp

Vand teren intravilan SIBIU RASINARI DUPLEX sau ...

Rășinari

La ~5km distanță

653 mp
653 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €
30.50 € / mp

Teren intravilan 2.295 mp, deschidere 60 m – Ră ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.295 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

38.880 €
40 € / mp

O oportunitate care îți atinge sufletul: Teren ...

Rășinari

La ~5km distanță

972 mp teren
Construcții