Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
3

100.000 €
205.76 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Marasesti

Mărășești, Ploiești

486 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

240.000 €
298.51 € / mp

Teren Marasesti

Mărășești, Ploiești

804 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

240.000 €
297.77 € / mp

Esti DEZVOLTATOR?Teren intravilan 806 mp, zona ...

Mărășești, Ploiești

806 mp
806 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

1.108.880 €
113.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

399.000 €
386.25 € / mp

Teren intravian 1033 mp, str. Cantacuzino

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

149.900 €
380.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
350 € / mp

Royal Imobiliare - Oportunitate investitie

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
15

410.000 €
396.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.033 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

120.000 €
230.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

70.000 €
254.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

275 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

229.800 €
300 € / mp

Teren intravilan

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.716.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

13.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

9.500.000 €

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 80 m
Agenție

10 luni în urmă
2

139.000 €
144.000 €
363.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

382 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
445.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

247 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

170.000 €
425 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona industriala - ...

Baraolt, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

43.500 €
310.71 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

85.000 €
170 € / mp

De vanzare teren intravilan central in Ploiesti ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

45.000 €
300 € / mp

Mall AFI - teren intravilan 150mp - 45000 euro

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

318.850 €
350 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 911 m ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

911 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

460.000 €
149.84 € / mp

teren intravilan 3070 mp Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

84.900 €
119.07 € / mp

Teren intravilan, in Ploiesti, zona Albert.

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

713 mp
713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.625.000 €
150 € / mp

Ploiesti zona Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

3.220.500 €
95 € / mp

Teren intravilan cu destinatie comercial, langa ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

3.729.000 €
110 € / mp

ALBERT-intravilan 33900mp, d-81ml,la centura - ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

1.040.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 10401 ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

10.401 mp teren
Construcții