Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

12.900 €
1.92 € / mp

De Vanzare Teren extravilan 6722 mp Păuliș – zo ...

Păuliș

6.722 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
3

21.500 €
15.05 € / mp

Parcele de teren – Comuna Sâmbăteni, jud. Arad

Păuliș

1.429 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

55.900 €
15.98 € / mp

Teren intravilan in localitatea Paulis

Păuliș

3.499 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

70.000 €
5.22 € / mp

Teren intravilan pe deal Paulis, Arad

Păuliș

13.412 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

799.000 €
1.95 € / mp

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad Cati ...

Păuliș

410.000 mp
410.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

26.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan , loc de casa in Sambaten ...

Păuliș

1.000 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8.500 €
3.40 € / mp

Teren extravilan de 2500 mp in Minis Zero comis ...

Miniș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

38.700 €
46.827 €
9 € / mp

Teren 4.300 mp. in Minis - ID : RH-26414-proper ...

Miniș

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

16.800 €
24.684 €
12 € / mp

Teren 1400 mp in Minis - ID : RH-33414-property

Miniș

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,800 € și 20.400 €

Agenție

7 luni în urmă
4

49.700 €
25 € / mp

Teren intravilan de 1,988mp Minis

Miniș

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

13.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare , Minis , Arad

Miniș

La ~5km distanță

1.125 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

57.400 €
14 € / mp

2 parcele teren in Minis - ID : RH-34326-proper ...

Miniș

La ~5km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
5

36.900 €
5.77 € / mp

De vanzare teren intravilan Minis

Miniș

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €
21.27 € / mp

Miniș- destinația ideală pentru o resedință de ...

Miniș

La ~5km distanță

4.184 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

330.000 €
399.300 €
54.17 € / mp

Teren 6092 mp. in Ghioroc - ID : RH-16346-prope ...

Ghioroc

La ~5km distanță

6.092 mp
6.092 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

95.000 €
25 € / mp

Teren 3800 Mp Ghioroc cu Utilitati

Ghioroc

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

49.500 €
49.50 € / mp

Litoralul vestului, 1000 mp,deschidere la lac, ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

109.800 €
6 € / mp

Teren 18,300mp Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

18.300 mp
18.300 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
19.24 € / mp

Teren intravilan Valea Domneasca, localitatea ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.158 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

765.000 €
85 € / mp

Teren de 9000 mp, oportunitate rară, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
17.93 € / mp

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp
1.160 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

89.000 €
21.27 € / mp

Mini?- destina?ia ideala pentru o resedin?a de ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.184 mp
4.184 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Ghioroc

La ~5km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Ghioroc

La ~5km distanță

3.664 mp
3.664 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

16.500 €
28.01 € / mp

Teren intravilan 589 mp si cabana din caramida ...

Ghioroc

La ~5km distanță

589 mp
589 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
15.91 € / mp

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren

Terenuri de vânzare în Paulis, Județul Arad

Paulis, situat în Județul Arad, este o localitate liniștită, ideală pentru cei care caută un loc de refugiu în natură, dar și pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 55.000 euro, cu oferte ce încep de la 28.000 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 290.000 euro, în funcție de locație și dimensiuni.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori ce variază de la 3 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 800 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Paulis reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum terenurile disponibile în Paulis și găsește-ți locul ideal!