Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, construibil – Sat Pata, Comun ...

Pata

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

184.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare Pata Cluj

Pata

11.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

513.000 €
58.97 € / mp

Teren pentru case, duplex, zona frumoasa cu pa ...

Pata

8.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

42.000 €
70 € / mp

Teren pentru constructii in Pata-2 parcela

Pata

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
52 € / mp

Teren extravilan | 700 mp | Priveliste | sat Pa ...

Pata

700 mp teren
f.s. 10.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

68.000 €
68 € / mp

Teren pentru case, duplex, zona frumoasa cu pa ...

Pata

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

45.000 €
56.25 € / mp

Teren de vanzare extravilan la intrare in Pata ...

Pata

800 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 53.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

42.000 €

Teren pentru constructii in Pata-2 parcela

Pata

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

35.500 €
23.67 € / mp

Teren intravilan in Boju

Boju

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.750.000 €
35 € / mp

Teren intravilan parc logistic/industrial, 5ha, ...

Boju

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

80.000 €
114.29 € / mp

Teren de vanzare pentru casa individuala, sat G ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
2

129.000 €
89.58 € / mp

Teren intravilan 1400mp în Gheorghieni

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

200.000 €
100 € / mp

Teren construibil 2000mp | Front 20m | Sat Gheo ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

130.000 €
122.64 € / mp

Teren 1060 MP, in Gheorghieni, la strada princi ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.060 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

140.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 1400mp ideal pentru casa in Sa ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

464.256 €
124 € / mp

Teren intravilan 3744mp ideal pentru casa/duple ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

3.744 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

134.000 €
93.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in satul Gheorghie ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

170.000 €
60.71 € / mp

Teren intravilan 2800mp ideal pentru duplexuri ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

190.000 €
82.39 € / mp

Teren intravilan 2306mp ideal pentru casa/duple ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

2.306 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

129.000 €
135.000 €
89.58 € / mp

Teren intravilan 1440mp ideal pentru casa in Sa ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

249.990 €
209.55 € / mp

Vanzare teren plat! Gheorghieni! Strada Princip ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.193 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

135.000 €
93.75 € / mp

Teren intravilan in Sat Gheorghieni, cu toate u ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

464.256 €
124 € / mp

Teren intravilan, 3744mp, localitatea Gheorghie ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

3.744 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

776.000 €

Teren intravilan de vanzare sat Gheorgheni

Gheorghieni

La ~5km distanță

f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

249.000 €
221.93 € / mp

Vand teren in borhanci

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

99.000 €
198 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN Cluj-Napoca Cartier Borha ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

100 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan 11160 mp Gheorghieni, com ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

11.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

12.240 €
17 € / mp

Vand 720 teren intrav, CF, in Deleni, 30 km de ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

720 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

240.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 2400mp ideal pentru casa/duple ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

75.000 €
23.64 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 3172mp, AITON - Bi ...

Aiton

La ~5km distanță

3.172 mp teren
Construcții