Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

La ~5km distanță

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

La ~5km distanță

10.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

150 €
0.29 € / mp

Comuna Berceni, jud Ilfov

Berceni

La ~5km distanță

525 mp
f.s. 535 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

La ~5km distanță

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare: 5.000 mp. De-a lungul Drumulu ...

Berceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

La ~5km distanță

10.449 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

28.500 €
114 € / mp

Berceni

Berceni

La ~5km distanță

250 mp
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Berceni

Berceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
33.33 € / mp

Vand teren si casa in sat Darvari jud Prahova s ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.050 mp
1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

36.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Valea Calugareasca 1800mp, acc ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

38.520 €
9 € / mp

Teren 4.280 mp, Valea Calugareasca, zona Varfur ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

4.280 mp
4.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.315 €
15 € / mp

Teren intravilan 2.021 mp, Prahova, acces pe dr ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

2.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Ocazie!!Vand teren intravilan - extravilan

Valea Călugărească

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~5km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

45 €
0.06 € / mp

Vand teren intravilan Com. Bucov, zona parc

Bucov

La ~5km distanță

768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33.000 €
11.79 € / mp

Teren extravilan de vanzare Bucov, Prahova 2800 ...

Bucov

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400.000 €
2.86 € / mp

Vanzare plantatie/ferma de nuci, 2000 pomi, 14h ...

Arva

La ~5km distanță

140.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

799.000 €
827.500 €
17 € / mp

Teren privat cu amenajari ptr evenimente,cazare ...

Dumbrava

La ~5km distanță

47.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
19.84 € / mp

Teren vanzare 10.000 mp, Albesti Paleologu - Pr ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

10.080 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.080.000 €
30 € / mp

Teren Vanzare Albesti Paleologu-access imediat ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.500 €
8.33 € / mp

inchiriem hala 300mp pe teren 5200mp, dn1 A, in ...

Bereasca, Ploiești

La ~10km distanță

300 mp
5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan 900mp

Valea Largă

La ~10km distanță

900 mp teren
f.s. 38 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

42 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare!! Tatarani PRAHOVA!!!

Tătărani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
1.108.880 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~10km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Inchiriez teren ptr parc fotovoltaic,

Românești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

40.500 €

TEREN INTRAVILAN//COM. PLOPU//1300//2700 MP

Plopu

La ~10km distanță

f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

70.000 €

TEREN INTRAVILAN PLOPU//3000 MP

Plopu

La ~10km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

80.720 €
40 € / mp

Vanzare Teren Blejoi - Prahova

Central, Ploiești

La ~10km distanță

2.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

400.000 €
80 € / mp

*Teren intravilan 5000mp-zona Spitalul Judetean ...

Central, Ploiești

La ~10km distanță

5.000 mp teren