Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

46.000 €
15.33 € / mp

Cultura de aluni pentru trufe

Central, Orăștie

3.000 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

387.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE/Teren intravilan construibil/25800 ...

Central, Orăștie

25.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1 €
0 € / mp

Vand Parcele pentru locuinte

Exterior Vest, Orăștie

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

16.000 €
7.27 € / mp

Teren de vanzare

Căstău

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1 €
0 € / mp

Teren extravilan 5,8 ha

Mărtinești

La ~5km distanță

58.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
9.62 € / mp

Teren intravilan

Beriu

La ~5km distanță

2.600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16.500 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan Beriu - HD

Beriu

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~10km distanță

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~10km distanță

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
19.84 € / mp

Teren intravilan in mijlocul satului Magura-Top ...

Măgura

La ~10km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

60.000 €
15 € / mp

teren intravilan

Central, Cugir

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic, cu privelist ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

12 €
0 € / mp

Vand teren casa/cabana

Cugir

La ~15km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

La ~15km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €
16.65 € / mp

Vand teren intravilan in Simeria, zona industri ...

Simeria

La ~15km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.300 €
10.23 € / mp

Vand urgent Teren DN Simeria -Hateg(Spate la Pe ...

Simeria

La ~15km distanță

3.940 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

202.250 €
25 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ | DN + acces ...

Central, Simeria

La ~15km distanță

8.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

311.500 €
35 € / mp

Teren construire casa,pensiune,motel.

Sântuhalm

La ~20km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

24 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Santuhalm Deva

Sântuhalm

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

191.450 €
20.00 € / mp

teren Santuhalm deschidere 37m la DJ687 vis-a-v ...

Sântuhalm

La ~20km distanță

9.573 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

159.900 €
75 € / mp

Teren intravilan pentru comercial, 2.132 mp ora ...

Călan

La ~20km distanță

2.132 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan 3000 mp in Calan - orasul ...

Exterior Sud, Călan

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
0.50 € / mp

Teren pentru investitie Statie de Stocare

Central, Călan

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.127 €
6.50 € / mp

De vanzare Teren intravilan,Barsau

Hărău

La ~20km distanță

4.635 mp
4.635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Peștișu Mare

La ~20km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10 €
0 € / mp

Vand teren extravilan sat Barsau, jud. Hunedoar ...

Bârsău

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

176.000 €
8 € / mp

Vand teren Tarsa, Bosorod

Luncani

La ~20km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

21.150 €
47 € / mp

Teren intravilan in ZAVOI-DEVA

Zăvoi, Deva

La ~25km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

49.999 €
125.00 € / mp

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sado ...

Pietroasa, Deva

La ~25km distanță

400 mp teren
Construcții