Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.300 €
20 € / mp

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

3.515 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
21.65 € / mp

Teren Intravilan de vânzare 5.313 mp – Odaia M ...

Odaia Manolache

5.313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
26.48 € / mp

Teren de vanzare intravilan Odaia Manolache 812 ...

Odaia Manolache

812 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000mp Tulucesti

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

10.500 €
10.52 € / mp

Teren intravilan– sat Șivița, c ...

Tulucești

La ~5km distanță

998 mp teren
f.s. 10.14999961853 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tuluce?ti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
10

255.000 €
34.98 € / mp

Teren intravilan 7289mp, utilitati complete

Tulucești

La ~5km distanță

7.289 mp
7.289 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 255.115 €
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €
23 € / mp

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tulucești – acces DJ24D, 6& ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

91.400 €
33.97 € / mp

Teren/Casa intravilan Tulucesti 2691mp d.23ml ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.691 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.500 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Tulucești

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.600 €
34 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU O GEOMETRIE IDEALA PENTRU ...

Tulucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
1.09 € / mp

Teren agricol de 9200 mp la DN24D

Tulucești

La ~5km distanță

9.200 mp
9.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

18.000 €
11.25 € / mp

Vand 1600 mp DN 26 - 18000euro !!!

Tulucești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

55.000 €
26.93 € / mp

Teren Tatarca, comuna Tuluce?ti 2.042 mp

Tulucești

La ~5km distanță

2.042 mp
2.042 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 55.134 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120.000 €
12.63 € / mp

Vânzare teren intravilan – 9.500 mp, DN26 -Padu ...

Tulucești

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

92.400 €
42 € / mp

Teren Intravilan, Sat. Vanatori, toate utilitat ...

Vânători

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

1.900.000 €
76 € / mp

Teren 25000 la 4 benzi deschidere 70m

Vânători

La ~5km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

9.900 €
16.50 € / mp

teren 600mp in Vanatori la iesirea spre Odaia M ...

Vânători

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €
28.02 € / mp

Teren TOP 1400mp 18ml stradal Vanatori (Odaia M ...

Vânători

La ~5km distanță

1.392 mp
1.392 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,000 € și 41.000 €
Agenție

10 luni în urmă
9

780.000 €
65 € / mp

Teren 12000 mp DN26 deschidere 68 m, 65euro/m ...

Vânători

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.000.000 €
97.56 € / mp

Teren DN26 41000 m2 , vizavi STAER

Vânători

La ~5km distanță

41.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren constructii - 1000 mp Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

21.500 €
26.88 € / mp

Teren de vanzare

Vânători

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
135.000 €
21.65 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 5.313 mp Odaia Mano ...

Vânători

La ~5km distanță

5.313 mp
5.313 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

18.500 €
31.90 € / mp

Teren 500 mp Odaia Manolache,Vanatori Galati

Vânători

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren