Proprietar
Proprietăți unice: 89
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

280.000 €
25 € / mp

RECO Teren extravilan in Nojorid

Nojorid

11.200 mp teren
f.s. 38 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Ieri
6

25.000 €
44.64 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Imprejmuit 560 mp ...

Nojorid

560 mp
560 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

89.096 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Nojorid, acces d ...

Nojorid

6.364 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

162.000 €
18.62 € / mp

RECO Teren in zona industriala Nojorid

Nojorid

8.700 mp teren
f.s. 35 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
9

18.000 €
33.96 € / mp

RECO Teren intravilan in Les

Nojorid

530 mp
530 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

49.800 €
53.800 €
52.42 € / mp

Teren cu proiect si autorizatie de constructie ...

Nojorid

950 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

11.800 €
2.05 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Leș

Nojorid

5.755 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

23.800 €
2.07 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Leș

Nojorid

11.510 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

106.650 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Nojorid, Bihor

Nojorid

4.266 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

491.140 €
65 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Nojorid, Bihor

Nojorid

7.556 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

130.350 €
15 € / mp

Teren de vanzare zona industriala Nojorid, Bih ...

Nojorid

8.690 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

331.200 €
23 € / mp

Teren de vanzare in apropiere de Centura Nojori ...

Nojorid

14.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

135.303 €
17 € / mp

TEREN INTRAVILAN 7.959 MP – DN79 NOJORID, BIHOR

Nojorid

7.959 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

95.000 €
22.62 € / mp

RECO Teren extravilan Nojorid langa Inelul Metr ...

Nojorid

4.200 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
6

21 €
0 € / mp

Teren intravilan de vânzare - Nojorid, MAR

Nojorid

13.120 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

143.900 €
85.81 € / mp

RECO Teren in nojorid

Nojorid

1.677 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

62.000 €
88.83 € / mp

De vânzare teren intravilan cu fundație și proi ...

Nojorid

698 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

94.800 €
14.69 € / mp

Teren Extravilan Nojorid

Nojorid

6.454 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
2

29.600 €
49.33 € / mp

RECO TEREN VANZARE NOJORID

Nojorid

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

80.000 €
16 € / mp

RECO TRREN INTRAVILAN IN NOJORID LANGA AEROPORT

Nojorid

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

691.500 €
10 € / mp

De vanzare teren extravilan 69150 MP in Nojorid ...

Nojorid

69.150 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

98.000 €
22.79 € / mp

Teren 4301 mp , de vanzare in Nojorid / Oradea

Nojorid

4.301 mp
4.301 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

43.160 €
5 € / mp

Vand teren extravilan Nojorid

Nojorid

8.632 mp
8.632 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.300 €
34.86 € / mp

teren intravilan, 525 mp, front 17mp, vedere sp ...

Nojorid

525 mp
525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati, pozitie s ...

Nojorid

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

36.900 €
30.10 € / mp

TEREN CHISIRID | 1.226 MP | TOATE UTILITATILE

Nojorid

1.226 mp
1.226 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

89.096 €
14 € / mp

Teren intravilan Nojorid,acces la E67,zona indu ...

Nojorid

6.364 mp
6.364 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

24.500 €
37.69 € / mp

teren intravilan, Livada

Nojorid

650 mp
650 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

72.000 €
8.34 € / mp

RECO Teren extravilan, zona Industriala in Liva ...

Nojorid

8.632 mp
8.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

11.990 €
13.000 €
23.98 € / mp

Teren Intravilan Pausa

Nojorid

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 11,990 € și 13.000 €

Terenuri de vânzare în Nojorid, Județul Bihor

Nojorid, o localitate din Județul Bihor, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajul rural liniștit. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Nojorid, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 94.000 euro, cu oferte ce încep de la 13.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune standard de 27 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 4 euro și 3.704 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Construcții recente: Aproximativ 2% dintre terenuri sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Nojorid reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Nojorid!