Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

70.524 €
12 € / mp

Teren de vânzare – 5877 mp în Moieciu de Sus, z ...

Moieciu de Sus

5.877 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
25

410.000 €
33.31 € / mp

Teren intravilan | Moieciu de Sus | 12307 | PUZ

Moieciu de Sus

12.307 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

693.817 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

17.345 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

Mai mult de un an
3

113.080 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

2.827 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
4

154.000 €
22 € / mp

Teren Cu Priveliste Deosebita De Vanzare In Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

22.300 €
16.46 € / mp

Teren superb I Sirnea Fundata I 1355 mp

Fundata

La ~5km distanță

1.355 mp
1.355 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

68.900 €
25 € / mp

Teren Fundata cu vedere la muntii Bucegi

Fundata

La ~5km distanță

2.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

114.044 €
142.555 €
28 € / mp

Oportunitate Unică: Teren Intravilan de 40 ...

Fundata

La ~5km distanță

4.073 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

263.055 €
210.444 €
15 € / mp

TEREN EXTRAVILAN SAT FUNDATA

Fundata

La ~5km distanță

17.537 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

74.700 €
25 € / mp

Vanzare teren Fundata

Fundata

La ~5km distanță

2.988 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

86.760 €
45 € / mp

Teren cu PUZ aprobat Fundata / priveliste super ...

Fundata

La ~5km distanță

1.928 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

245.000 €
28.54 € / mp

Teren intravilan de vânzare Fundata

Fundata

La ~5km distanță

8.583 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

62.000 €
65.000 €
43.63 € / mp

Teren Intravilan Fundata 1421Mp

Fundata

La ~5km distanță

1.421 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

160.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN SIRNEA/ 4000 MP/

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

351.000 €
27 € / mp

Teren unic in Fundata

Fundata

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

45.000 €
32.61 € / mp

TEREN INTRAVILAN, 1380MP, FUNDATA

Fundata

La ~5km distanță

1.380 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

306.000 €
39.97 € / mp

Teren 7,656 mp + Cabane tip A Frame, Fundata

Fundata

La ~5km distanță

7.656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

0 €

Teren Fundata , Brasov, langa complexul Resort ...

Fundata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

136.000 €
40 € / mp

Cabană montană cu panoramă Bucegi & Piatra Crai ...

Fundata

La ~5km distanță

3.400 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
20

25.000 €
25.38 € / mp

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

985 mp
985 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

122.822 €
31 € / mp

Oportunitate Investiție I Teren 4.000 mp în Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

3.962 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.000 €
10.22 € / mp

Teren extravilan Fundata 3,915 mp

Fundata

La ~5km distanță

3.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
26.43 € / mp

Teren Premium în Fundata: 3,784mp de Priveliște ...

Fundata

La ~5km distanță

3.784 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

29.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare in mediul rural, acces asfalta ...

Fundata

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

190.000 €
27.28 € / mp

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Fundata

La ~5km distanță

6.966 mp
6.966 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
20

190.000 €
27.28 € / mp

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Fundata

La ~5km distanță

6.966 mp
6.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42 €
90.000 €
0.02 € / mp

Teren intravilan cu acces facil si utilitati in ...

Fundata

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

85.000 €
43.88 € / mp

Teren Intravilan Fundata 1937 mp

Fundata

La ~5km distanță

1.937 mp
1.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

132.000 €
33 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp FUNDATA | vedere Piat ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren