Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
1

11.800 €
0.59 € / mp

2 ha teren agricol la Milcov judetul Olt

Milcov

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

12.600 €
30 € / mp

Teren vanzare Slatina(Milcovul din Deal)

Milcov

420 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

117.500 €
50 € / mp

50 teren intravilan in Milcov Deal

Milcov

2.350 mp
2.350 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
4

146.000 €
94.93 € / mp

1538 mp. teren intravilan, Deschidere - 36 m, s ...

Clociov, Slatina

La ~5km distanță

1.538 mp teren
f.s. 36 m
Pădure
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

475.000 €
1 € / mp

Teren Agricol 47,5 ha Brebeni Judetul Olt

Brebeni

La ~5km distanță

475.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

475.000 €
1 € / mp

Teren Agricol 47,5 ha Brebeni Judetul Olt

Brebeni

La ~5km distanță

475.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~5km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP desc ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
165.08 € / mp

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Nicolae Titulescu, Slatina

La ~5km distanță

842 mp
842 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

400.000 €
158.04 € / mp

Teren intravilan 2531 mp Str. Basarabilor preta ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.531 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

195.000 €
39.09 € / mp

TEREN intravilan S= 5000 mp Curtisoara!

Central, Slatina

La ~5km distanță

4.988 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
7

247.275 €
75 € / mp

Teren intra 3297 mp Str. Regele Ferdinand preta ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.297 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

74.750 €
115 € / mp

Teren intravilan 650mp cu deschidere 26,95 ml s ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

496.260 €
270 € / mp

Teren intravilan 1838 mp, D=18,54m, str.Manasti ...

Ultracentral, Slatina

La ~5km distanță

1.838 mp
1.838 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

75.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan Str. Lacului

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.601 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

336.000 €
1.20 € / mp

Nou! Terenuri extravilane, 28 hectare, in Brebe ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

280.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

16.600 €
19.06 € / mp

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina/asfalt+ut ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

871 mp
871 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

274.800 €
150 € / mp

Teren str. Vailor, nr. 11

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.832 mp
1.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

72.000 €
74.23 € / mp

Teren intravilan strada Boiangiului

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

970 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

51.000 €
10 € / mp

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

175.000 €
250 € / mp

vand teren ultracentral Ion Minulescu

Ultracentral, Slatina

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
347.75 € / mp

Proprietate excep?ionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

16.391 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

246.225 €
105 € / mp

NOU PE PIATA! Teren 2345mp, D=77ml, Zona Banulu ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.345 mp teren
f.s. 77 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

La ~5km distanță

740 mp teren
Construcții