Mândruloc
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
10

120.000 €
6.01 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 19.963 mp, E68 Mâ ...

Mândruloc

19.963 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
7

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc. Mandruloc

Mândruloc

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

75.000 €
25.12 € / mp

Teren intravilan rezidential de vânzare Mandulo ...

Mândruloc

2.986 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
44 € / mp

Teren intravilan 500mp Mandruloc

Mândruloc

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

VANDUT! OFERTA DE PRIMAVARA - 65.000 | 5 parcel ...

Mândruloc

500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

41.020 €
38.81 € / mp

loc de casa in loc Mandruloc, la 7 km distanta ...

Mândruloc

1.057 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
6

41.200 €
2 € / mp

2 ha teren de vanzare in Vladimirescu- Cicir

Cicir

La ~5km distanță

20.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

18.500 €
25.69 € / mp

Teren intravilan 720 mp Sambateni, cu fundatie ...

Sâmbăteni

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

29.000 €
19.70 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare Sambateni

Sâmbăteni

La ~5km distanță

1.472 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
2

61.000 €
14.02 € / mp

Teren intravilan pentru hala, cu acces din DN7, ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

4.352 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

77.000 €
7 € / mp

Teren extravilan centura Arad (DN7), 11 000 mp

Vladimirescu

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

9.680 €
22 € / mp

Teren zona agrement padure Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

925.000 €
92.50 € / mp

Oportunitate! Teren comercial 10.000mp, Vladimi ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

32.500 €
63.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

513 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.200.000 €
38.34 € / mp

Teren Intravilan cu PUZ, ideala pentru Dezvolta ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

31.297 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

1.468.800 €
27 € / mp

Teren intravilan 5,44 ha, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

54.400 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

55.900 €
111.80 € / mp

Teren 500 mp, fundație și proiect în Vladimire ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

14.996 €
3.51 € / mp

Teren 4.271 mp de vanzare în Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

4.271 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

60.000 €
77.000 €
5.45 € / mp

Teren extravilan centura Arad (DN7), 11 000 mp

Vladimirescu

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

58.289 €
48.173 €
101.02 € / mp

Parcele pentru case de Vânzare în Vladimirescu, ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

577 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
53.85 € / mp

Teren generos in apropiere de Cartierul Tineret ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.207 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

225.000 €
10.45 € / mp

Teren intravilan 2,15 ha cu destinație industri ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

21.529 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

658.845 €
544.500 €
100.51 € / mp

Teren intravilan 6.555 mp cu hală industrială

Vladimirescu

La ~5km distanță

6.555 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

41.735 €
85 € / mp

Teren intravilan 491 mp cartierul Florilor, Vla ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

491 mp
491 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

77.000 €
102.67 € / mp

Teren 750 mp cu toate utilitățile | Via Carmin ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

35.000 €
50 € / mp

TEREN IN VLADIMIRESCU

Vladimirescu

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

61.419 €
59 € / mp

Teren 1000 mp, Oportunitate de Dezvoltare in Vl ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.041 mp teren
f.s. 61 m
Agenție

5 luni în urmă
4

0 €

Teren intravilan de vanzare cartier Via Carmina

Vladimirescu

La ~5km distanță

746 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
22

37.000 €
61.16 € / mp

Teren intravilan de 605 mp în Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

605 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

46.000 €
49.73 € / mp

Teren intravilan de 925 mp in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

925 mp
925 mp teren

Terenuri de vânzare în Mândruloc, Județul Arad

Mândruloc, situat în Județul Arad, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele pitorești. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Mândruloc, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 41.000 euro, cu oferte care încep de la 20.000 euro și pot ajunge până la 120.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 39 euro, cu valori variind între 6 euro/m² și 49 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 121 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.

Mândruloc reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri competitive și un mediu plăcut. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile în Mândruloc!