Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
8

24.500 €
19.02 € / mp

De vanzare teren pentru constructie in Sanvasii

Maiad

1.288 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.000 €
11.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Galesti, judetul M ...

Gălești

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

95.000 €
38 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ivanesti, Mures ...

Ivănești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
7

430.000 €
100 € / mp

Teren Ivanesti-Livezeni 4300 mp

Ivănești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
6

40.000 €
40 € / mp

Teren 1000 Mp Intravilan De Vanzare, Langa Lac, ...

Ivănești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

42.400 €
8.31 € / mp

Teren arabil Ivanesti

Ivănești

La ~5km distanță

5.100 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

49.900 €

Teren intravilan in Sanisor, jud. Mures

Sânișor

La ~5km distanță

f.s. 98 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24 €
0 € / mp

Vand 20000 mp teren intravilan construibil Sani ...

Sânișor

La ~5km distanță

20.000 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

33.200 €
50 € / mp

Loturi 424–664 mp, utilități complete, proiect ...

Sânișor

La ~5km distanță

664 mp teren
Construcții
1E
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

110.000 €
64.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare in centrul localita ...

Bozeni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

6.000 €
11.54 € / mp

Teren intravilan intre case locuite, in Troita,

Troița

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

71.800 €
7 € / mp

De vanzare teren 1,2 Ha in Laureni

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

10.255 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
7

30.000 €
15 € / mp

Teren 2,000mp Laureni TG Mures / Strada Laureni

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

36 €
0 € / mp

De vânzare: două terenuri intravilane ...

Livezeni

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

65.000 €
130 € / mp

Parcele Teren de Vanzare(PUZ facut) 500 Mp, Str ...

Livezeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
90.000 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Livezeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 25 ari la iesire din Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
27

234.000 €
27.53 € / mp

FILM!Oportunitate: 8.500mp, recomandat investit ...

Livezeni

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

55.000 €
70.51 € / mp

Teren 780mp, PUG aprobat, Livezeni,drum asfalta ...

Livezeni

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

340.000 €
50 € / mp

Teren 6.800mp teren cu deschidere de 100 m la d ...

Livezeni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

837.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 18.600 mp.cu deschidere de 250 ...

Livezeni

La ~5km distanță

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare

Livezeni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

166.500 €
35.01 € / mp

Teren intravilan 4756 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.756 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

5 luni în urmă
8

167.000 €
34.98 € / mp

Teren intravilan 4774 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.774 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
4

48.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

640.000 €
29.63 € / mp

Vand teren extravilan construibil in Livezeni ...

Livezeni

La ~5km distanță

21.600 mp teren
f.s. 114 m
Livadă
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă

90.000 €
42.86 € / mp

Vand teren i.v. in Livezeni, S=2100 m2

Livezeni

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

27.500 €
23.91 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S= 1150 m2

Livezeni

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

870.000 €
29.69 € / mp

Vand teren i.v.parcelat in com. Livezeni, sat I ...

Livezeni

La ~5km distanță

29.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

81.000 €
54.000 €
101.25 € / mp

Teren Livezeni 8 ari

Livezeni

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 25 m