Proprietar
Proprietăți unice: 96
Proprietari: 20
Agenție

2 zile în urmă
1

52.000 €
82.28 € / mp

Teren intravilan, 632 mp, front 18ml P+1E, Mosn ...

Sud, Lugoj

632 mp
632 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

24.000 €
32 € / mp

Teren intravilan, 750 mp, iesire oras - str Fag ...

Central, Lugoj

750 mp
750 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

3 zile în urmă

27.000 €

Teren intravilan, 1200 mp, Centura ocolitoare a ...

Central, Lugoj

f.s. 14 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
9

27.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan, 1200 mp, Centura ocolitoare a ...

Central, Lugoj

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.450 €
67 € / mp

Vand teren intravilan 20000 mp in Lugoj cu fron ...

Central, Lugoj

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

60.000 €

Vand punct de lucru

Central, Lugoj

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

40.285 €
7 € / mp

Teren extravilan 5.755 mp Lugoj, zona Str. Lale ...

Central, Lugoj

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

96.052 €
37 € / mp

vand teren

Central, Lugoj

2.596 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

26.000 €
34.53 € / mp

Parcele de teren pentru construire locuinte.

Central, Lugoj

753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

Vand- Schimb Teren pentru Duplex

Exterior Vest, Lugoj

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

106.295 €
7 € / mp

Vand teren Lugoj

Central, Lugoj

15.185 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

32.000 €
66.67 € / mp

vand loturi teren , Strada Crisan

Central, Lugoj

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

0 €

Teren intravilan in Valiug

Central, Lugoj

Agenție

1 săptămână în urmă
1

26.000 €

Teren intravilan, 750 mp, iesire oras - str Fag ...

Central, Lugoj

f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

181.440 €
253.990 €
5 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan ideal pentru inves ...

Lugoj

36.288 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
57.34 € / mp

Teren cu PUZ - Aproximativ 100 Apartamente

Central, Lugoj

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

31.620 €
66.71 € / mp

🏡 Teren intravilan – 2 loturi disponibile | Lu ...

Exterior Vest, Lugoj

474 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

450.000 €
81.82 € / mp

Teren central la asfalt cu toate utilitatile, L ...

Central, Lugoj

5.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.840 €
5 € / mp

4.168 mp teren extravilan in Dealul Viilor

Vest, Lugoj

4.168 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

106.000 €
59.82 € / mp

Oportunitate investitie ! Teren de vanzare cu t ...

Central, Lugoj

1.772 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

76.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

4.900 €
14 € / mp

Fara Comision Teren Lugoj

Central, Lugoj

350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

250.000 €
104.82 € / mp

Lugoj, Teren Intravilan cu PUZ Aprobat 2.385 ...

Central, Lugoj

2.385 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

79.500 €
15 € / mp

Lugoj Teren 5.300 Mp., Dealul Viilor, Priveli ...

Central, Lugoj

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

123.000 €
15 € / mp

Lugoj, Investiție excelentă: 8.200 M ...

Central, Lugoj

8.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

301.600 €
313.200 €
26 € / mp

Teren edificabil de vanzare, in Lugoj, judetul ...

Periferie, Lugoj

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
108.89 € / mp

Teren Intravilan - Curti Constructii

Sud-Est, Lugoj

1.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155.000 €
10.00 € / mp

De vanzare teren, centura Lugoj - A1

Periferie, Lugoj

15.506 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

118.452 €
12 € / mp

Teren la Centura pe partea cu orasul

Nord-Est, Lugoj

9.871 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Lugoj, Județul Timiș

Lugoj, un oraș situat pe malul Timișului, este cunoscut pentru istoria sa bogată și pentru accesibilitatea sa, având legături bune de transport cu alte orașe din România. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 84.000 euro, cu oferte care încep de la 4.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 2.052.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 34 euro, cu valori care variază de la 1 euro/m² până la 109 euro/m², oferind astfel o gamă largă de opțiuni pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Lugoj reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, datorită prețurilor accesibile și diversității ofertei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Lugoj!