Proprietar
Proprietăți unice: 40
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
4

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu panoramă – Livezeni – Str. ...

Livezeni

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

44.100 €
49 € / mp

Teren 900 mp – Livezeni, str. Zorilor, vedere p ...

Livezeni

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
100 € / mp

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Livezeni

950 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă

90.000 €
42.86 € / mp

Vand teren i.v. in Livezeni, S=2100 m2

Livezeni

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

27.500 €
23.91 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S= 1150 m2

Livezeni

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

870.000 €
29.69 € / mp

Vand teren i.v.parcelat in com. Livezeni, sat I ...

Livezeni

29.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

640.000 €
29.63 € / mp

Vand teren extravilan construibil in Livezeni ...

Livezeni

21.600 mp teren
f.s. 114 m
Livadă
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare

Livezeni

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

863.011 €
29 € / mp

De vanzare 2 terenuri de 29.500 mp si 1.400 mp. ...

Livezeni

29.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

73.500 €
81.67 € / mp

Vand teren intravilan Livezeni,900mp,drum priva ...

Livezeni

900 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 50 ari,Livezeni,iesire catre I ...

Livezeni

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
27

234.000 €
27.53 € / mp

FILM!Oportunitate: 8.500mp, recomandat investit ...

Livezeni

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

36.000 €
59.70 € / mp

Parcele de 603 mp.teren intravilan, drum de 9 ...

Livezeni

603 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

837.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 18.600 mp.cu deschidere de 250 ...

Livezeni

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

65.000 €
130 € / mp

Parcele Teren de Vanzare(PUZ facut) 500 Mp, Str ...

Livezeni

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

36 €
0 € / mp

De vânzare: două terenuri intravilane ...

Livezeni

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

340.000 €
50 € / mp

Teren 6.800mp teren cu deschidere de 100 m la d ...

Livezeni

6.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

464.400 €
27 € / mp

FILM! Teren pretios: 17.200 mp, recomandat inve ...

Livezeni

17.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

21.500 €
34.40 € / mp

REPREZENATRE EXCLUSIVĂ! Teren intravilan constr ...

Livezeni

625 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 25 ari la iesire din Livezeni ...

Livezeni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

55.000 €
70.51 € / mp

Teren 780mp, PUG aprobat, Livezeni,drum asfalta ...

Livezeni

780 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

52.200 €
58 € / mp

Livezeni - Vanzare teren intravilan - Str. Live ...

Livezeni

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

62.500 €
36.76 € / mp

Teren intravilan 1700 mp Livezeni, acces drum, ...

Livezeni

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

99.000 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Live ...

Livezeni

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

13.330 €
10 € / mp

Vind terenuri extravilante in IVANESTI

Livezeni

1.333 mp
1.333 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

33.200 €
50 € / mp

Loturi 424664 mp, utilita?i complete, proiect i ...

Livezeni

664 mp
664 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

48.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

314.000 €
40 € / mp

Teren intravilan | Livezeni | 40 /mp

Livezeni

7.850 mp
7.850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

221.000 €
383.02 € / mp

Teren de vanzare in Livezeni

Livezeni

577 mp
577 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

165.000 €
300 € / mp

Teren 550 mp Platoul Cornesti cu autorizatie de ...

Livezeni

550 mp
550 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Livezeni, Județul Mureș

Livezeni, situat în Județul Mureș, este o zonă în dezvoltare, oferind oportunități pentru investitori și dezvoltatori. Analiza pieței de terenuri de vânzare pe Imoradar24.ro relevă următoarele informații esențiale:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 106.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.500 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 863.011 euro, cu un preț mediu pe metru pătrat de 35 euro. Prețurile pe metru pătrat variază de la 2 euro la 130 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o rată de vânzare mai lentă.
  • Tipuri de terenuri: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent, iar majoritatea terenurilor sunt deja stabilite.

Livezeni reprezintă o oportunitate interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum oferta de terenuri disponibile și găsește-ți locul ideal!