Proprietăți unice: 24
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
3

11.700 €
8.20 € / mp

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Livada

1.426 mp
1.426 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

37.000 €
50.48 € / mp
39.500 €

Teren de 733 mp în Livada, cu gard finalizat, C ...

Livada

733 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
4

230.000 €
22.26 € / mp

Teren arabil intravilan 10.333mp - Livada

Livada

10.333 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
45 € / mp

10 Parcelele de 540mp în Livada, Arad

Livada

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

21.056 €
47 € / mp

Loc de casa de 448mp în Livada

Livada

448 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,056 € și 21.103 €
Agenție

8 luni în urmă
4

22.513 €
47 € / mp

Loc de casa de 479mp în Livada

Livada

479 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,513 € și 25.380 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

158.900 €
79.45 € / mp

TEREN Investitie livada cu 116 pomi fructiferi ...

Livada

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

24.500 €
44.55 € / mp

Parcele de 550 mp in Livada, cu toate utilitati ...

Livada

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

29.500 €
48.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare uz Rezidențial cart ...

Livada

603 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

32.300 €
53.65 € / mp

Teren intravilan, zona de vile, in Livada

Livada

602 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,300 € și 34.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

31.500 €
5.12 € / mp

Teren intravilan 6150 mp Sanleani, jud. Arad

Livada

6.150 mp
6.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
28 € / mp

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml

Livada

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
62.33 € / mp

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Livada

722 mp
722 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

41.450 €
50 € / mp

Teren/loc de casa Sanleani

Livada

829 mp
829 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
55.24 € / mp

Teren 525mp de vanzare, utilita?i disponibile

Livada

525 mp
525 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
62.33 € / mp

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43 ...

Livada

722 mp
722 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

28.000 €
46.67 € / mp

Teren intravilan 600mp cartier nou -Livada, Ara ...

Livada

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

87.800 €
73.17 € / mp

Lot teren intravilan Livada

Livada

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

45.000 €
62.33 € / mp

Vand teren in Livada 722 mp ID:RH-43992-propert ...

Livada

722 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
28 € / mp

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml 3 ...

Livada

12.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

59.500 €
55.97 € / mp

Teren intravilan 1063 mp Livada Sanleani fs.19 ...

Livada

1.063 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

145.000 €
2.05 € / mp

Teren 7 ha. livada Buteni, Jud. Arad CF, acces ...

Buteni

La ~5km distanță

70.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

88.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan de 4131 mp, în orașul Sebiș, A ...

Sud-Est, Sebiș

La ~5km distanță

4.131 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

59.700 €
11.94 € / mp

Teren intravilan, Sebis , zona str. Ciutariei.

Central, Sebiș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
31

50.000 €
3.61 € / mp

Teren Intravilan, în orașul Sebiș, Arad

Est, Sebiș

La ~5km distanță

13.861 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
66.67 € / mp

TEREN in Statiunea Moneasa!

Sebiș

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

598.000 €
60.58 € / mp

Teren ultracentral Sebis pentru spatii comercia ...

Ultracentral, Sebiș

La ~5km distanță

9.871 mp teren
f.s. 75 m

Terenuri de vânzare în Livada, Județul Arad

Livada, situată în Județul Arad, este o zonă atractivă pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Livada, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 33.000 euro, cu oferte care încep de la 22.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 14.000 m², oferind ample oportunități pentru dezvoltare.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 137 euro, cu un preț mediu de 49 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, indicând o piață stabilă.

Livada reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri accesibile cu potențial de creștere. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Livada? Nu rata cele mai noi oferte!