Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

60.000 €
17.65 € / mp

Vand schimb teren intravilan

Tulnici

3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.794 €
15.01 € / mp

Teren statiunea Lepsa

Tulnici

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~5km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare Lepsa-Gresu, 57000 mp, cu doar ...

Lepșa

La ~10km distanță

57.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
4

273.300 €
20 € / mp

Tulnici -Lepșa - Vrancea, stradal- 13665 m ...

Lepșa

La ~10km distanță

13.665 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

120.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare

Lepșa

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

210.000 €
6 € / mp

Teren vanzare LEPSA/ VRANCEA

Lepșa

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

210.000 €
6 € / mp

Vand teren Lepsa Vrancea

Lepșa

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

22.500 €
15 € / mp

Vand 1500 mp teren intravilan punctul Ciuta in ...

Lepșa

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

85.000 €
3.46 € / mp

Teren Lepsa Soveja DN2 L

Lepșa

La ~10km distanță

24.581 mp teren
f.s. 57.5 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

0 €

Teren intravilan Soveja

Soveja

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
2

15.000 €
1.22 € / mp

Teren de vanzare

Soveja

La ~10km distanță

12.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~10km distanță

3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

16.500 €
4.48 € / mp

teren intravilan

Podu Nărujei

La ~15km distanță

3.687 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

104.000 €
26 € / mp

Teren Petre?ti

Petrești

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 700 mp situat ...

Petrești

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

15 ore în urmă
10

130.000 €
20 € / mp

Intravilan in Focsani Vrancea zona Crang -Petre ...

Petrești

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
30 € / mp

Teren 2,300mp Petresti / Strada Lacramioarei

Petrești

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

30.000 €
25 € / mp

Teren Petre?ti intravilan

Petrești

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~15km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

15 €
1.680.000 €
0 € / mp

Teren Strategic 112 Ha 2 Km Deschidere A2 Logis ...

Fetești

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~15km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

19.000 €
20.000 €
12.02 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~20km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

13.000 €
2.79 € / mp

Teren extravilan Vidra

Vidra

La ~20km distanță

4.660 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~20km distanță

25.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~20km distanță

25.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~20km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren