Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

16.500 €
4.48 € / mp

teren intravilan

Podu Nărujei

3.687 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

104.000 €
26 € / mp

Teren Petre?ti

Petrești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 700 mp situat ...

Petrești

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
30 € / mp

Teren 2,300mp Petresti / Strada Lacramioarei

Petrești

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~5km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

24.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 3500 mp com.Straoane

Brădăcești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~15km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

10.794 €
15.01 € / mp

Teren statiunea Lepsa

Tulnici

La ~15km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

19.000 €
20.000 €
12.02 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~15km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~20km distanță

3.661 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

273.300 €
20 € / mp

Tulnici -Lepșa - Vrancea, stradal- 13665 m ...

Lepșa

La ~20km distanță

13.665 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare Lepsa-Gresu, 57000 mp, cu doar ...

Lepșa

La ~20km distanță

57.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

85.000 €
3.46 € / mp

Teren Lepsa Soveja DN2 L

Lepșa

La ~20km distanță

24.581 mp teren
f.s. 57.5 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

120.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare

Lepșa

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~20km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~20km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
5.31 € / mp

Teren 2636 mp in Padureni /Jari?tea

Pădureni (Jariștea)

La ~20km distanță

2.636 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~25km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~25km distanță

25.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~25km distanță

25.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~25km distanță

25.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

La ~25km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

325 €
0.06 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Central, Odobești

La ~25km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare în Odobești &#8 ...

Periferie, Odobești

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~25km distanță

8.681 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Central, Odobești

La ~25km distanță

4.019 mp
4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~25km distanță

4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

78.825 €
15 € / mp

Teren de vanzare Șoseaua Vrancei

Exterior Nord, Odobești

La ~25km distanță

5.255 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

15 €
1.680.000 €
0 € / mp

Teren Strategic 112 Ha 2 Km Deschidere A2 Logis ...

Fetești

La ~25km distanță