Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 700 mp situat ...

Petrești

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

104.000 €
26 € / mp

Teren Petre?ti

Petrești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
30 € / mp

Teren 2,300mp Petresti / Strada Lacramioarei

Petrești

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~10km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~10km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~15km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~15km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~15km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

10.794 €
15.01 € / mp

Teren statiunea Lepsa

Tulnici

La ~15km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

24.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 3500 mp com.Straoane

Brădăcești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

24.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 3500 mp com.Straoane

Brădăcești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~15km distanță

3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~15km distanță

3.661 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
5.31 € / mp

Teren 2636 mp in Padureni /Jari?tea

Pădureni (Jariștea)

La ~20km distanță

2.636 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~20km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~20km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~20km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~20km distanță

21.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~20km distanță

4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

78.825 €
15 € / mp

Teren de vanzare Șoseaua Vrancei

Exterior Nord, Odobești

La ~20km distanță

5.255 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~20km distanță

8.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~25km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.984 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1249 mp in Faraoanele.

Faraoanele

La ~25km distanță

1.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
0.01 € / mp

Teren Unirea Odobesti

Unirea

La ~25km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5.900 €
1.18 € / mp

Movilita / Vrancea - 5000 mp

Movilița

La ~30km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

32.442 €
6 € / mp

Vand teren intravilan Dumitresti, jud. Vrancea

Valea Mică

La ~30km distanță

5.407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.000 €
16.67 € / mp

Teren de vanzare

Diocheți-Rediu

La ~30km distanță

900 mp teren