Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

59.000 €
120.16 € / mp

Teren intravilan 491mp Focsani / Strada Constan ...

Sud-Est, Focșani

491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.300.000 €
92.86 € / mp

TEREN si constructii industriale-fost abator Ma ...

Sud-Est, Focșani

14.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

55.000 €
55 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp, intravilan, Fo ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 27 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

70.800 €
80 € / mp

Teren Focsani intravilan 885mp

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

885 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

6.000.000 €
81.80 € / mp

Teren 73,351mp plus Constructii Focsani / Calea ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

73.351 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

25.500 €
45.05 € / mp

Teren de vanzare 566 mp, zona Vlad ?epe?, Foc?a ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

566 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

56.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan Focsani (Dedeman - Livada)

Nord, Focșani

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 21 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
4

190.000 €
44.81 € / mp

TEREN 4240 INTRAVILAN FOCSANI

Sud, Focșani

La ~5km distanță

4.240 mp
4.240 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

25.500 €
45.05 € / mp

Teren de vânzare – 566 mp, zona Vlad ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

566 mp teren
f.s. 17 m
Livadă
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

80 €
0.16 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

255.976 €
7.04 € / mp

Licitatii publice pentru vanzare terenuri in Fo ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

36.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5.000 €
1.67 € / mp

Teren extravilan Campineanca ( la iesire spre C ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

78.825 €
15 € / mp

Teren Soseaua Vrancei, langa Focsani

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.255 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

La ~5km distanță

6.712 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Straoane

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
5 € / mp

Vand teren extravilan Focsani Sos Vrancei

Central, Focșani

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

37 €
0.02 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

64.500 €
6.37 € / mp

Teren Focsani 10000 mp Suraii

Est, Focșani

La ~5km distanță

10.128 mp teren
f.s. 31.39999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă

42.500 €

Teren 10,000mp Focsani / DJ 204D

Central, Focșani

La ~5km distanță

f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
2

90.000 €
65.000 €
225 € / mp

Teren Intravilan Focsani , str. Cotesti (Comcer ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

42.500 €
4.25 € / mp

Teren 10,000mp Focsani / DJ 204D

Est, Focșani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
7

45.900 €
76.88 € / mp

Teren intravilan Focsani / Strada Gheorghe Doja

Central, Focșani

La ~5km distanță

597 mp
597 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

164 €
0.16 € / mp

Focsani, Teren 1000 MP de vanzare, str. Agricul ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
9.45 € / mp

Teren 4.763 mp, D=12,75 ml, zona E 85, spate FA ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

4.763 mp teren
f.s. 1275 m
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7.000.000 €
1.40 € / mp

500 ha (proprietate)+1000(arenda) Autostrada A7 ...

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

228.000 €
57 € / mp

Teren de vanzare 4000mp, utilita?i disponibile

Exterior Sud, Focșani

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

16.500 €
1.10 € / mp

Teren Focsani. Intravilan, zona de Nord.

Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
19.900 €
80 € / mp

Loturi de teren, 500 mp cu toate utilitatile ( ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

38.000 €
39.900 €
86.76 € / mp

Teren 438mp intravilan in spate la Paco Cuza Vo ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

438 mp
438 mp teren