Proprietăți unice: 26
Proprietari: 26
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan Obor Focsani

Obor, Focșani

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
35 € / mp

Vând parcele de 1200m2, intravilan Focșani Rovi ...

Obor, Focșani

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

429.705 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN FOCȘANI

Autogară, Focșani

28.647 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

3.770.000 €
3.758.400 €
29 € / mp

Teren intravilan 130.000 mp in Focsani, strada ...

Vest, Focșani

130.000 mp teren
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,758,400 € și 3.770.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

15.291 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

80.000 €
77.52 € / mp

Vand teren de constructii, 1032mp, str. Brancov ...

Sud, Focșani

1.032 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

3.712 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

70.800 €
80 € / mp

Teren Focsani intravilan 885mp

Exterior Vest, Focșani

885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Straoane

Exterior Vest, Focșani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

80.000 €
16 € / mp

Vand teren extravilan situat in Foc?ani,Centura ...

Central, Focșani

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

78.825 €
15 € / mp

Teren Soseaua Vrancei, langa Focsani

Exterior Vest, Focșani

5.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

37 €
0.02 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Exterior Vest, Focșani

1.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.000 €
135.40 € / mp

Teren 517 mp in Focsani zona Livada/Pandora

Exterior Vest, Focșani

517 mp
517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.000 €
135.40 € / mp

Teren 517 mp in Focsani zona Livada/Pandora

Exterior Vest, Focșani

517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

16.500 €
1.10 € / mp

Teren Focsani. Intravilan, zona de Nord.

Nord, Focșani

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €
90 € / mp

Teren de construit, 500 mp, utilitati disponibi ...

Exterior Vest, Focșani

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

78.000 €
89.66 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Focsani (zona Liv ...

Central, Focșani

870 mp
870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7.000.000 €
1.40 € / mp

500 ha (proprietate)+1000(arenda) Autostrada A7 ...

Exterior Vest, Focșani

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
25 € / mp

Teren intravilan langa Focsani 560mp

Central, Focșani

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

359.000 €
49.86 € / mp

Teren de vanzare 7200mp Focsani, Sud, utilita?i ...

Sud, Focșani

7.200 mp
7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

228.000 €
57 € / mp

Teren de vanzare 4000mp, utilita?i disponibile

Exterior Sud, Focșani

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

80 €
0.16 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Exterior Vest, Focșani

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5.000 €
1.67 € / mp

Teren extravilan Campineanca ( la iesire spre C ...

Central, Focșani

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

298.000 €
24.82 € / mp

Vand teren Focsani

Central, Focșani

12.006 mp teren
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Golesti sat Nou ...

Ceardac

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

36.000 €
38.59 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Câmpineanca

La ~5km distanță

933 mp
933 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.000 €
29.790 €
25.18 € / mp

Vand teren intravilan , negociabil.

Câmpineanca

La ~5km distanță

993 mp
993 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,000 € și 29.790 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Focșani, Județul Vrancea

Focșani, situat în inima Județului Vrancea, este un oraș cu o bogată istorie și o comunitate vibrantă. Acesta oferă acces facil la transport și diverse facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 100.000 euro, cu oferte care încep de la 85.000 euro, ceea ce reflectă o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 3.542.210 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 30% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 11 și 200 euro, cu un preț mediu de 49 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Majoritatea terenurilor sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Focșani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!