Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

29.000 €
37.96 € / mp

Teren intravilan Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

764 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

129.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Focsani / DN 25 Soseaua Galati

Brăilei, Focșani

2.593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

2.475.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 45000 mp, Focsani, ...

Brăilei, Focșani

45.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.150.000 €
48.07 € / mp

Teren 44,728mp Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

44.728 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
32

2.250.000 €
562,500.00 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare Focsani ,4,5 Ha ...

Brăilei, Focșani

4,5 mp teren
f.s. 138 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
78.60 € / mp

Teren 598mp Focsani / Strada Gheorghe Doja

Bahne, Focșani

La ~5km distanță

598 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

429.705 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN FOCȘANI

Autogară, Focșani

La ~5km distanță

28.647 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Golesti sat Nou ...

Ceardac

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.300.000 €
92.86 € / mp

TEREN si constructii industriale-fost abator Ma ...

Sud-Est, Focșani

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.220 €
70 € / mp

Teren intravilan 2146mp de vanzare pe str Valce ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.146 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

21.000 €
1.35 € / mp

Teren intravilan Mandresti

Central, Focșani

La ~5km distanță

15.500 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

10 luni în urmă
1

2.171.000 €
65 € / mp

SUPER POZITIE - pe E85 zona Dedeman

Nord-Est, Focșani

La ~5km distanță

33.400 mp teren
f.s. 308 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

16.680 €
40 € / mp

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

3.253.050 €
3.541.720 €
45 € / mp

Teren de vanzare pe E 85 langa Autostrada A7 F ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

86.000 €
172 € / mp

Teren Focsani-AUTORIZAT CASA-TOATE UTILITATILE

Nord, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

498.000 €
16,064.52 € / mp

Teren Focsani zona nord - 31 Ha suprafata compa ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

31 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

49.200 €
80 € / mp

Teren in Focsani situal pe strada Cotesti , zo ...

Sud-Vest, Focșani

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

92.000 €
43.11 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.134 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27.300 €
39 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
1

135.000 €
2,596.15 € / mp

Teren Intravilan Focsani

Central, Focșani

La ~5km distanță

976 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

298.000 €
24.82 € / mp

Vand teren Focsani

Central, Focșani

La ~5km distanță

12.006 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.291 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

72.730 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Livada 1.039mp l ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

1.039 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

300.000 €
240 € / mp

Teren 1,250mp in Focsani / Strada Timis

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.250 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

10 luni în urmă
26

2.994.750 €
90.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Focsani , 3,3 ha ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Brăilei și Focșani

Brăilei și Focșani sunt zone atractive pentru investitori, având un potențial de dezvoltare imobiliară. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din aceste localități, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 129.000 euro, cu oferte care încep de la 21.800 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 2.475.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 55 euro, cu valori variind între 29 euro/m² și 300 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 115 zile, ceea ce indică o piață activă.

Brăilei și Focșani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având prețuri competitive și o diversitate de opțiuni. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile? Verifică acum ofertele din aceste zone!