Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
78.60 € / mp

Teren 598mp Focsani / Strada Gheorghe Doja

Bahne, Focșani

598 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

2.475.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 45000 mp, Focsani, ...

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
32

2.250.000 €
562,500.00 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare Focsani ,4,5 Ha ...

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

4,5 mp teren
f.s. 138 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.150.000 €
48.07 € / mp

Teren 44,728mp Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

44.728 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

129.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Focsani / DN 25 Soseaua Galati

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

2.593 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

429.705 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN FOCȘANI

Autogară, Focșani

La ~5km distanță

28.647 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
3.89 € / mp

Teren Focsani / Drumul Suraii / Mandresti str N ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

8.486 mp teren
f.s. 17.5 m
Agenție

Mai mult de un an
4

242.000 €
110 € / mp

Oportunitate de investitie ,teren intravilan, 2 ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
3

300.000 €
240 € / mp

Teren 1,250mp in Focsani / Strada Timis

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.250 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.291 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

298.000 €
24.82 € / mp

Vand teren Focsani

Central, Focșani

La ~5km distanță

12.006 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

440.000 €
40,000.00 € / mp

Afacere la cheie-FERMĂ POMICOLA

Est, Focșani

La ~5km distanță

11 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

21.000 €
1.35 € / mp

Teren intravilan Mandresti

Central, Focșani

La ~5km distanță

15.500 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

Mai mult de un an
1

135.000 €
2,596.15 € / mp

Teren Intravilan Focsani

Central, Focșani

La ~5km distanță

976 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

1 lună în urmă
20

1.980.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare Focsani, 33000 mp

Central, Focșani

La ~5km distanță

33.000 mp
33.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

57.717 €
22.99 € / mp

Teren intravilan 2510mp Mandresti, Focsani

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

2.510 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren Precistanu (Vanatori)

Central, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

544 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan cu potential major de dezvolta ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
25 € / mp

Teren intravilan langa Focsani 560mp

Central, Focșani

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

37.960 €
40 € / mp

Teren Mandresti / Strada Lacramioarei

Central, Focșani

La ~5km distanță

949 mp
949 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Central, Focșani

La ~5km distanță

1.720 mp
1.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7.000.000 €
1.40 € / mp

500 ha (proprietate)+1000(arenda) Autostrada A7 ...

Exterior Vest, Focșani

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

359.000 €
49.86 € / mp

Teren de vanzare 7200mp Focsani, Sud, utilita?i ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
5 € / mp

Vand teren extravilan Focsani Sos Vrancei

Central, Focșani

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
9.45 € / mp

Teren 4.763 mp, D=12,75 ml, zona E 85, spate FA ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

4.763 mp teren
f.s. 1275 m
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

3.712 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

39.200 €
15.01 € / mp

Teren Intravilan Focsani 2600mp-Zona Aqua Land- ...

Central, Focșani

La ~5km distanță

2.612 mp
2.612 mp teren