Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~5km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~5km distanță

3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~5km distanță

3.661 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~15km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~20km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

29.700 €
5.50 € / mp

Teren intravilan FILIPESTI/Bacau

Filipești

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

108.900 €
20.17 € / mp

Direct la Proprietar. Intravilan zona Turistica ...

Oituz

La ~20km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

107.500 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

31.000 €
6.49 € / mp

Proprietar, vand teren in suprafata de 4.775 mp ...

Petrești

La ~20km distanță

4.775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

58.000 €
59.000 €
72.14 € / mp

Teren 800 MP intravilan Focsani

Petrești

La ~20km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

11.300 €
5.56 € / mp

Teren de vanzare Onesti, Calea Brasovului, cu a ...

Exterior Vest, Onești

La ~25km distanță

2.032 mp
2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.600.000 €
100 € / mp

Oportunitate unic #259; de investi #539;ie Tere ...

Central, Onești

La ~25km distanță

46.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

14.500 €
17.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Manastirea Casi ...

Central, Onești

La ~25km distanță

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

22.000 €
21.26 € / mp

Vand teren intravilan in Onesti

Exterior Vest, Onești

La ~25km distanță

1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

23 €
0.01 € / mp

Teren de Vanzare/Inchiriere Calea Brasovul - On ...

Onești

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

La ~25km distanță

6.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

68.900 €
13.78 € / mp

TEREN DE VANZARE 500O MP PUNCT CHETRIS CERDAC S ...

Cerdac

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~30km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~30km distanță

60.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5.900 €
1.18 € / mp

Movilita / Vrancea - 5000 mp

Movilița

La ~30km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.OCN ...

Central, Târgu Ocna

La ~30km distanță

10.698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau,padure veche supvegheata video

Sascut

La ~30km distanță

f.s. 900 m
Pădure
Extravilan