Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~5km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

La ~5km distanță

3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~15km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.794 €
15.01 € / mp

Teren statiunea Lepsa

Tulnici

La ~15km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare Lepsa-Gresu, 57000 mp, cu doar ...

Lepșa

La ~15km distanță

57.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

273.300 €
20 € / mp

Tulnici -Lepșa - Vrancea, stradal- 13665 m ...

Lepșa

La ~15km distanță

13.665 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

85.000 €
3.46 € / mp

Teren Lepsa Soveja DN2 L

Lepșa

La ~15km distanță

24.581 mp teren
f.s. 57.5 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~15km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~20km distanță

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

69.900 €
7.13 € / mp

Teren 9800 mp pentru investitii Buciumi- 7 km ...

Buciumi

La ~20km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

64.900 €
10.30 € / mp

Teren pentru business 6300 MP Bucium la strada ...

Buciumi

La ~20km distanță

6.300 mp teren
f.s. 10 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
12

164.900 €
16.49 € / mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN IN ZONA INDUSTRIALA ...

Ștefan cel Mare

La ~20km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

169.900 €
2.95 € / mp

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Gen ...

Popeni

La ~20km distanță

57.662 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

169.900 €
2.95 € / mp

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Gen ...

Popeni

La ~20km distanță

57.662 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

40.000 €
8 € / mp

Vand teren 5000 mp Harlesti Jud. Bacau cu desch ...

Filipești

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

29.700 €
5.50 € / mp

Teren intravilan FILIPESTI/Bacau

Filipești

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

53.000 €
5.32 € / mp

Teren 9969 mp, situat la E85, intre doua intrar ...

Filipești

La ~20km distanță

9.969 mp
9.969 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

15.000 €
5 € / mp

Inchiriez teren in Harja, pe termen scurt / lun ...

Oituz

La ~20km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

107.500 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

26.900 €
12.13 € / mp

TERENINTRAVILAM DE VANZARE POIANA SARATA

Oituz

La ~20km distanță

2.217 mp
2.217 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

108.900 €
20.17 € / mp

Direct la Proprietar. Intravilan zona Turistica ...

Oituz

La ~20km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

26.112 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1632 mp in Poiana Sarata- ...

Oituz

La ~20km distanță

1.632 mp
1.632 mp teren