Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

37.044 €
12 € / mp

Teren intravilan 3087 m2 cu acces la utilitati, ...

Cotești

3.087 mp
3.087 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

58.842 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Bonțești

La ~5km distanță

9.807 mp
9.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

58.842 €
6 € / mp

Vand teren agricol!

Bonțești

La ~5km distanță

9.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

16.200 €
3 € / mp

Teren extravilan

Urechești

La ~5km distanță

5.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.984 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1249 mp in Faraoanele.

Faraoanele

La ~5km distanță

1.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

29.750 €
0.85 € / mp

Vie 3.5Ha zona Urechesti Vrancea

Popești

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20 €
60.000 €
0.01 € / mp

Vand Teren intravilan

Câmpineanca

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.000 €
25.18 € / mp

Vand teren intravilan , negociabil.

Câmpineanca

La ~10km distanță

993 mp
993 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

36.000 €
38.59 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Câmpineanca

La ~10km distanță

933 mp
933 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

23.500 €
3.62 € / mp

Teren 6500 m - Extravilan - Zona Premium Porc - ...

Golești

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
1

65.000 €
92.86 € / mp

Teren pentru casa cu deschidere la starda de 20 ...

Golești

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

27.500 €
11 € / mp

Vind teren intravilan

Golești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

75.000 €
150 € / mp

Teren pregatit pentru constructie in Golesti

Golești

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

32.442 €
6 € / mp

Vand teren intravilan Dumitresti, jud. Vrancea

Valea Mică

La ~10km distanță

5.407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

429.705 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN FOCȘANI

Autogară, Focșani

La ~10km distanță

28.647 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
15.000 €
0 € / mp

Teren intravilan 2.580 mp Podu Lacului Poiana C ...

Poiana

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

12.700 €
1 € / mp

URGENT! VÂND TEREN EXTRAVILAN 1 E/MP, PREȚ NEGO ...

Gugești

La ~10km distanță

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.700 €
1 € / mp

Vând teren extravilan OREAVU - Vrancea

Gugești

La ~10km distanță

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.000 €
4.69 € / mp

Vând urgent teren intravilan - OREAVU - Vrancea

Gugești

La ~10km distanță

1.067 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

La ~10km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

La ~10km distanță

15.291 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

298.000 €
24.82 € / mp

Vand teren Focsani

Central, Focșani

La ~10km distanță

12.006 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7.000.000 €
1.40 € / mp

500 ha (proprietate)+1000(arenda) Autostrada A7 ...

Exterior Vest, Focșani

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

228.000 €
57 € / mp

Teren de vanzare 4000mp, utilita?i disponibile

Exterior Sud, Focșani

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
25 € / mp

Teren intravilan langa Focsani 560mp

Central, Focșani

La ~10km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

3.770.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 130.000 mp in Focsani, strada ...

Vest, Focșani

La ~10km distanță

130.000 mp teren
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,758,400 € și 3.770.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

359.000 €
49.86 € / mp

Teren de vanzare 7200mp Focsani, Sud, utilita?i ...

Sud, Focșani

La ~10km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

45.000 €
90 € / mp

Teren de construit, 500 mp, utilitati disponibi ...

Exterior Vest, Focșani

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

78.000 €
89.66 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Focsani (zona Liv ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

870 mp
870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

70.000 €
135.40 € / mp

Teren 517 mp in Focsani zona Livada/Pandora

Exterior Vest, Focșani

La ~10km distanță

517 mp teren