Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
4

2.238 €
1.49 € / mp

Teren Brosteni ID: R1750695

Broșteni

1.500 mp
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Central, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp
4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~5km distanță

8.681 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare în Odobești &#8 ...

Periferie, Odobești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
8

325 €
0.06 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

23 ore în urmă
2

1.125 €
0.28 € / mp

Vie pretabila pentru cultivat lucerna subventio ...

Nord, Odobești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1.800 €
0.44 € / mp

Teren 4100 mp(fostă vie)

Vărsătura

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.984 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1249 mp in Faraoanele.

Faraoanele

La ~5km distanță

1.249 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

62.200 €

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan casa boier ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

6 luni în urmă
20

62.200 €
15.55 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,200 € și 66.200 €
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

2.000 €
0.34 € / mp

Vând pădure tânără în Vărsătura, com. Jaristea ...

Jariștea

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

18.740 €
10 € / mp

teren intravilan

Jariștea

La ~5km distanță

1.874 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

88.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Jariștea

La ~5km distanță

33.000 mp
33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

25.950 €
27.840 €
7.46 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jari?tea lini?te total ...

Jariștea

La ~5km distanță

3.480 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
5.31 € / mp

Teren 2636 mp in Padureni /Jari?tea

Pădureni (Jariștea)

La ~5km distanță

2.636 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

10 €
0 € / mp

Teren Unirea Odobesti

Unirea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

58.842 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Bonțești

La ~10km distanță

9.807 mp
9.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

58.842 €
6 € / mp

Vand teren agricol!

Bonțești

La ~10km distanță

9.807 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
6.99 € / mp

Teren intravilan 2,146 mp Carligele / Strada Vi ...

Cârligele

La ~10km distanță

2.146 mp teren
f.s. 28 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan 2727mp Carligele / Strada Tulc ...

Cârligele

La ~10km distanță

2.727 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
10.27 € / mp

Teren 4,672mp Campineanca / Strada Toamnei

Câmpineanca

La ~10km distanță

4.672 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.000 €
29.790 €
25.18 € / mp

Vand teren intravilan , negociabil.

Câmpineanca

La ~10km distanță

993 mp
993 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

150.000 €
29.13 € / mp

Teren cu suprafata de 5150 mp in Campineanca s ...

Câmpineanca

La ~10km distanță

5.150 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

27.000 €
37.76 € / mp

TEREN CAMPINEANCA, 715 MP

Câmpineanca

La ~10km distanță

715 mp
715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20 €
60.000 €
0.01 € / mp

Vand Teren intravilan

Câmpineanca

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
54 € / mp

Teren Cartier Dr. Carnabel

Câmpineanca

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

36.000 €
38.59 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Câmpineanca

La ~10km distanță

933 mp
933 mp teren