Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

31.436 €
12.01 € / mp

De vanzare teren intravilan cu acces direct la ...

Portari

2.618 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

49.900 €
99.80 € / mp

Teren intravilan 500 mp, VASLUI zona Procopiu, ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

7.000 €
0.78 € / mp

Teren agricol de vanzare, 9000 mp

Zăpodeni

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

1.981 €
0.86 € / mp

Teren intravilan/extravilan Ciofeni, ID: R30132 ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

2.304 mp
2.304 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
0.63 € / mp

Teren 16 mp extravilan langa padure,bun inpadur ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

2.500 €
2.50 € / mp

Teren Intravilan de inchiriat

Mărășeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €
45 € / mp

Teren intravilan in mara?eni 1000mp

Mărășeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

La ~5km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
4

6.000 €
20 € / mp

Vand sau Inchiriez Teren intravilan + cladire

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

450.000 €
29.98 € / mp

Domeniu teren si constructii, Muntenii de Sus, ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

15.011 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

31.436 €
12.57 € / mp

De vanzare teren intravilan Muntenii de Sus, la ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0.01 € / mp

Rate / Vand teren Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

46.000 €
40 € / mp

Teren casa Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravila, constructie casa

Moara Grecilor

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12.000 €
12 € / mp

Loc de casa la asfalt

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

1.127 €
0.08 € / mp

Teren Balteni, cota parte 1/4, ID: R2695268

Bălteni

La ~10km distanță

13.700 mp
13.700 mp teren
f.s. 46 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

67.000 €
6.44 € / mp

Teren extravilan Balteni la limita intravilanul ...

Bălteni

La ~10km distanță

10.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

26.235 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN VASLUI

Spital, Vaslui

La ~10km distanță

477 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

14.500 €
5 € / mp

Teren intravilan 2900mp

Delești

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

15.500 €
2.87 € / mp

Teren arabil 5400mp

Delești

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

30.000 €
3.19 € / mp

Teren extravilan 9400mp

Delești

La ~15km distanță

9.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

25.000 €
13.89 € / mp

Teren intravilan cu extravilan 1800mp

Delești

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29.000 €
15.26 € / mp

Teren situat in zona Paiu, Vaslui, 1900 mp

Exterior Sud, Vaslui

La ~15km distanță

1.900 mp teren
f.s. 44 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an

3.500 €
1 € / mp

Vand teren Brodoc

Central, Vaslui

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

250.000 €
50 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5.000 mp, VASLUI - zona LAC DE ...

Central, Vaslui

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

44.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 550 mp, cu toate utilita?ile, ...

Central, Vaslui

La ~15km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

42.000 €
66.25 € / mp

LOT teren INTRAVILAN, 634 mp, VASLUI, strada C ...

Nord, Vaslui

La ~15km distanță

634 mp teren
Construcții