Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

40.250 €
10 € / mp

Vand Livada Prun Stanley si Prezident

Exterior Vest, Huși

4.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

25 €
0 € / mp

vanzare teren intravilan

Exterior Vest, Huși

6.939 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
39.89 € / mp

Teren de vanzare cu bucatarie si magazii 1128mp

Central, Huși

1.128 mp teren
f.s. 1217 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Central, Huși

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

24 €
0.01 € / mp

Teren in Husi - 2800 mp.

Exterior Vest, Huși

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

12.400 €
11.67 € / mp

Vand teren intravilan in Husi (suprafata intrea ...

Exterior Vest, Huși

1 camere
1.063 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

173.475 €
25 € / mp

vanzare teren intravilan

Central, Huși

La ~5km distanță

6.939 mp
6.939 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

2.000 €
2 € / mp

teren de vinzare

Central, Huși

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

60.000 €
30 € / mp

Teren de Vanzare Husi

Central, Huși

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
2.33 € / mp

teren de vinzare

Central, Huși

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

224.700 €
50 € / mp

Teren intravilan categorie de folosinta curti c ...

Huși

La ~5km distanță

4.494 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

375.660 €
36 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan Hu ...

Huși

La ~5km distanță

10.435 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

0 €

Vidra

Crețești

La ~5km distanță

500 mp
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

525.000 €
1.05 € / mp

50 Ha Teren Compact – Lunca Banului (Husi) – Ir ...

Lunca Banului

La ~10km distanță

500.000 mp teren
f.s. 470 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

525.000 €
1.05 € / mp

50 Ha Teren Compact – Lunca Banului (Husi) – Ir ...

Lunca Banului

La ~10km distanță

500.000 mp teren
f.s. 470 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Azi
2

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan - Harsoveni - 27km de Vaslui

Ivănești

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

66.000 €
0.59 € / mp

Teren agricol ?i resurse naturale.

Oltenești

La ~15km distanță

111.000 mp
111.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

44.640 €
30 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească

Secuia

La ~25km distanță

1.488 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

38.740 €
26 € / mp

Teren intravilan loc. Secuia, com. Munteni de J ...

Secuia

La ~25km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Muntenii de Jos jud.Vaslui

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

La ~25km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0.01 € / mp

Rate / Vand teren Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

15.000 €
6.33 € / mp

Teren intravilan

Cozmești

La ~25km distanță

2.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.000 €
7,000.00 € / mp

teren arabil 1,3 ha

Albești

La ~25km distanță

1,3 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

60 €
0.01 € / mp

Vand teren 6437 mp acces DN 24 iesire Vaslui Mo ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~25km distanță

7.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

65.000 €
100 € / mp

Teren intravilan,650mp,zona Stefan Procopiu(car ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~25km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

53.320 €
43 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Moara Grecilor, S ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~25km distanță

1.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

164.000 €
182.22 € / mp

Cladire / hala / garaj plus teren de vanzare

Gară, Vaslui

La ~25km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.103 €
288.66 € / mp

Teren intravilan

Lipovăț

La ~30km distanță

900 mp teren
f.s. 11 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 60 € și 10.103 €